Spartak – Legia: 10 freebetu za gola mistrzów Polski od BETFAN

Spartak - Legia: freebet, gol
Spartak - Legia: freebet, gol

Legia Warszawa już dzisiaj rozegra pierwsze spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy. Mistrzowie Polski na wyjeździe zmierzą się ze Spartakiem Moskwa. Specjalną promocję z okazji tego spotkania przygotował bukmacher BETFAN, który oferuje freebet o wartości 10 złotych za każdego gola zdobytego przez Legię w stolicy Rosji.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Legia gra w Lidze Europy. Promocja BETFAN na mecz Spartak – Legia

Legię Warszawa czeka bardzo trudne zadanie. Jej rywalami w grupie C obok wspomnianego już Spartaka Moskwa będą drużyny Napoli SSC i Leicester City. Mistrzowie Polski nie są faworytem, ale już wiele razy pokazywali, że potrafią sprawiać niespodzianki na europejskich arenach. Pierwszą okazję ku temu będą mieli już w środę, kiedy zmierzą się na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa (początek meczu o 16:30).

Środowy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie i jest bardzo interesujący także dla bukmacherów. BETFAN zakłady bukmacherskie przygotował dedykowaną promocję poświęconą pojedynkowi Legii w Moskwie. Bukmacher ofertuje freebet o wartości 10 złotych za każdego gola zdobytego przez mistrzów Polski w stolicy Rosji. Co trzeba zrobić, aby wziąć mieć szansę na jego zdobycie? Wyjaśniamy.

  1. Zarejestruj konto w BETFAN wpisując w polu kod promocyjny: GOALBONUS oraz dokonaj pierwszego depozytu
  2. Zagraj za dokładnie 59 zł kupon SOLO lub AKO zawierający dowolny typ na mecz Spartak – Legia. Minimalny kurs kuponu musi wynosić 2.50.
  3. Odbierz freebet 10 złotych za każdego gola zdobytego przez Legię w Moskwie

Wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta. Freebety znajdą się na kontach w ciągu 48h od zakończenia promocji.

Należy jednak pamiętać, że każdemu graczowi przysługuje tylko jeden freebet, a w przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony.

Zakład bez ryzyka do 600zł
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze