Nawałka zostanie sprzątnięty Kuleszy sprzed nosa? Sensacyjne doniesienia na temat trenera

Adam Nawałka
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Adam Nawałka

Adam Nawałka jest jednym z kandydatów do zastąpienia Paulo Sousy na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Sensacyjne doniesienia napływają jednak z Kosowa. Tamtejsze media sugerują, że były opiekun Biało-czerwonych jest chętny na przejęcie sterów nad drużyną narodową Kosowa.

  • Adam Nawałka nie tylko jest przymierzany do pracy z reprezentacją Polski
  • Kosovan Football podaje, że 64-letni trener wyraził chęć prowadzenia reprezentacji Kosowa
  • Doświadczony trener pozostaje bez pracy od momentu, gdy rozstał się z Lechem Poznań w 2019 roku

Nawałka chce prowadzić reprezentację, ale niekoniecznie Biało-czerwonych

Adam Nawałka aktualnie przebywa na urlopie na Malediwach. Nie milkną jednak spekulacje związane z powrotem doświadczonego trenera na ławkę trenerską.

64-latek według różnych głosów był murowanym faworytem do tego, aby ponownie zostać selekcjonerem reprezentacji Polski. Tymczasem najnowsze informacje Kosovan Football sugerują, że Nawałka wyraził chęć prowadzenia reprezentacji Kosowa.

Polski trener nie jest jednak jedynym, który wyraził chęć przejęcia sterów nad ekipą, w której występują między innymi tacy zawodnicy jak: Valon Berisha, czy Milot Rashica. Innym jest Roberto Donadoni.

Reprezentacja Kosowa w ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze zajęła piąte miejsce w tabeli grupy B. Pierwsze miejscu zajęli Hiszpanie przed Szwedami, którzy mogą być drugim przeciwnikiem polskiego zespołu w barażach o awans na mundial.

Czytaj więcej: Sousa straci największą gwiazdę? Newcastle w walce o snajpera

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 stycznia 2022 16:53.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze