Krzychowiak znów zobaczył czerwoną kartkę jako zawodnik Krasnodaru

Grzegorz Krychowiak
fot. PressFocus Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak otrzymał czerwoną kartkę w meczu 17. kolejki ligi rosyjskiej w starciu Soczi – Krasnodar. To druga tego typu kara dla reprezentanta Polski w ekipie, do której zawodnik trafił latem tego roku.

  • Grzegorz Krychowiak nie dokończył niedzielnego spotkania w lidze rosyjskiej
  • Polski piłkarz faulował brutalnie Joaozinho, za co ujrzał czerwoną kartkę
  • Drużyna Polaka plasuje się aktualnie na trzecim miejscu

Krychowiak osłabił Krasnodar

Grzegorz Krychowiak zmienił barwy klubowe w trakcie ostatniego okienka transferowego. Reprezentant Polski dołączył do FK Krasnodar, kosztując cztery miliony euro. Doświadczony pomocnik szybko wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie teamu z Krasnodar Stadium.

Krychowiak w niedzielnym boju ligowym przeciwko Soczi zobaczył drugą czerwoną kartkę od momentu, gdy trafił do Krasnodaru. Pierwsza tego typu kara spotkała polskiego pomocnika w tej ekipie w spotkaniu przeciwko FK Rostów w ramach siódmej kolejki. Mecz zakończył się wówczas wynikiem 1:1.

Jak dotąd Krychowiak rozegrał w Kranodarze łącznie 15 spotkań. Tymczasem wcześniej bronił barw Lokomotiwu Moskwa, gdzie też zobaczył dwie czerwone kartki, ale w 80 spotkaniach.

W tej kampanii reprezentant Polski w koszulce FK Krasnodar zanotował też cztery gole i trzy trafienia. Jego zespół w spotkaniu 17. kolejki ligi rosyjskiej wygrał 2:1. Kolejne spotkanie drużyna Polaka rozegra przeciwko Niżny Nowogród, co będzie miało miejsce 12 grudnia.

Czytaj więcej: Polacy za granicą: Świderski i Szymański z golami w Grecji

Komentarze