Kamil Glik: znamy jakość holenderskiej drużyny

Kamil Glik
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Kamil Glik

Reprezentacja Polski w czwartkowy wieczór zmierzy się na PGE Narodowym z Holandią w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA. Przed tym starciem opinią na temat Pomarańczowych podzielił się Kamil Glik. Defensor Biało-czerwonych zabrał też głos na temat nowego trenera Benevento Calcio, którym został Fabio Cannavaro.

  • Reprezentacja Polski ma zamiar przerwać serię trzech spotkań bez wygranej
  • Poprzeczka przed Biało-czerwonymi będzie w czwartkowy wieczór zawieszona wysoko
  • Przed batalią Polska – Holandia o rywalu opowiedział Kamil Glik

Kamil Glik z respektem o Holendrach

Reprezentacja Polski jak na razie wygrała tylko jedno spotkanie w tej edycji Ligi Narodów UEFA. Celem Biało-czerwonych jest natomiast utrzymanie w dywizji A tych rozgrywek. Pochlebnych słów na temat najbliższego rywala nie szczędził Kamil Glik.

– Znamy jakość drużyny holenderskiej. W Rotterdamie zagraliśmy dobry mecz, ale teraz to będzie inne spotkanie. Znamy jakość i klasę zawodników, których posiada Holandia – przekonywał obrońca reprezentacji Polski w trakcie środkowej konferencji prasowej.

Zobacz także:

Glik w ostatnim czasie trafiła na młodych trenerów w klubach, w których grał. Zawodnik wypowiedział się na ten temat.

– Trochę tych młodych trenerów, w przeszłości świetnych zawodników miałem. Cały czas mogę się czegoś uczyć – mówił obrońca polskiej ekipy.

Wiedziałem o wyborze Fabio Cannavaro na nowego trenera Benevento od 2-3 dni. Rozmawiałem z nim osobiście. Mam to szczęście, że ostatnio trafiam na trenerów młodych, jak Filippo Inzaghi. Thierry Henry w Monaco – dodał Glik.

Czytaj więcej: Michniewicz: ta pozycja jest dla nas wyzwaniem. To największy dylemat

Komentarze