Genialna interwencja Grabary! Przypomina się selekcjonerowi [WIDEO]

Kamil Grabara zanotował genialną interwencję w zremisowanym 0:0 meczu FC Kopenhagi z Aarhus. Polski bramkarz uratował swojej drużynie bardzo ważny punkt i wysłał mocny sygnał Fernando Santosowi.

Kamil Grabara
PressFocus Na zdjęciu: Kamil Grabara
  • FC Kopenhaga podejmowała na wyjeździe Aarhus w ramach 26. kolejki duńskiej Superligi
  • Kamil Grabara w 78. minucie zanotował genialną interwencją ratującą punkt
  • Polski bramkarz wysłał wyraźny sygnał Fernando Santosowi, który nie powołał go na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski

Kamil Grabara bohaterem FC Kopenhagi. Genialna interwencja!

FC Kopenhaga mierzyła się na wyjeździe z Aarhus w ramach 26. kolejki duńskiej Superligi. Drużyny podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie, do czego znacznie przyczynił się Kamil Grabara. Polski golkiper zaliczył świetną interwencję w 78. minucie, kiedy w fenomenalny sposób obronił strzał rywala z bliskiej odległości.

Takimi obronami Kamil Grabara z pewnością zwróci uwagę Fernando Santosa. Przypomnijmy, że selekcjoner reprezentacji Polski na ostatnie zgrupowanie nie powołał bramkarza Kopenhagi. Wówczas w kadrze znaleźli się Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski i Bartłomiej Drągowski.

FC Kopenhaga zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie mistrzowskiej Superligi z dorobkiem 49 punktów. Drużyna Kamila Grabary ma dwa “oczka” przewagi nad drugim Nordsjaelland. Natomiast Aarhus plasuje się na czwartej pozycji z 40 punktami na koncie.

Komentarze