Futbolog. Czy Paulo Sousa powinien pracować dalej, nawet bez awansu?

Futbolog
Goal.pl / PressFocus Na zdjęciu: Futbolog

W najbliższych dniach wyjaśni się kwestia, na którym miejscu reprezentacja Polski zakończy eliminacje do przyszłorocznych mistrzostw świata? Wyniki najbliższych spotkań niewątpliwie będą miały znaczenie dla tematu dalszej pracy Paulo Sousy z reprezentacją Polski. W trzecim odcinku naszego Futbologa temat ten podejmuje, Przemysław Langier.

Jednym z celów stawianych przed Paulo Sousą w momencie jego zatrudnienie było awans z reprezentacją Polski na przyszłoroczny mundial. Biało-czerwoni co prawda mają matematyczne szanse na zajęcie pierwszego miejsca w grupie i bezpośredni awans, ale zdecydowanie bardziej prawdopodobny jest ich udział w przyszłorocznych barażach. O tym czy w nich zagrają zadecydują wyniki dwóch ostatnich spotkaniach w eliminacjach – z Andorą i Węgrami. Wyniki te mogą również mieć wpływ na decyzje nowego prezesa PZPN Cezarego Kuleszy w sprawie Paulo Sousy.

Temat przyszłości Portugalczyka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski był w ostatnim czasie gorącym tematem. Również z powodu spekulacji łączących z tą posadą Stanisława Czerczesowa. Czy taka zmiana jest realna? Jakich decyzji możemy się spodziewać? W nowym odcinku Futbologa kwestię tę obszernie omawia dla Was Przemysław Langier.

Kolejnego odcinka Futbologa możecie się spodziewać w następną środę, dokładnie o godzinie 11:00.

Komentarze