Euro 2020

El. ME: Przewidywany skład Austrii na bój z Polską

Według doniesień austriackich środków masowego przekazu podopieczni Franco Fody zagrają w meczu przeciwko Polakom w ustawieniu 3-4-2-1, chcąc zagęścić optymalnie środek pola. W ataku Austriaków ma wystąpić Marko Arnautović, który stanie przed szansą rozegranie swojego 78. spotkania w drużynie narodowej.

Czytaj dalej…

Foda: Podstawą sukcesu solidna defensywa >>

Napastnik broniący na co dzień barw West Hamu United, jak na razie w reprezentacji Austrii zaliczył 20 trafień. W porównaniu do Roberta Lewandowskiego, który ma na swoim koncie 102. spotkania w koszulce z orzełkiem na piersi, notując w nich 55 goli, bilans ten nie robi wrażenia. Mimo wszystko kibice reprezentacji dowodzonej przez Fodę wierzą w jego skuteczność.

W bramce austriackiej ekipy najpewniej wystąpi dzisiaj Heinz Lindner. 28-latek na co dzień gra w Grasshopper Club Zürich. Przed 24-krotnym reprezentantem kraju mają wystąpić: Stefan Posch, Aleksandar Dragović i Martin Hinteregger.

W drugiej linii najbliższych rywali Biało-czerwonych ma być ustawiona czwórka zawodników, która składać się będzie z: Stefana Lainera, Juliana Baumgartlingera, Floriana Grillitscha i Davida Alaby.

W ataku Austriaków zagrać ma z kolei Arnautović, za którego plecami operować mają Peter Zulj i Valentino Lazari.

Przewidywany skład reprezentacji Austrii na mecz z Polską: Lindner (Grasshoppers) – Posch (Hoffenheim), Dragovic (Leverkusen), Hinteregger (Frankfurt), Lainer (Salzburg), Baumgartlinger (Leverkusen), Grillitsch (Hoffenheim), Alaba (Bayern), Lazaro (Hertha), Zulj (Anderlecht), Arnautovic (West Ham).


Komentarze