Amazon potwierdza. Wtedy obejrzymy film o Błaszczykowskim

W lipcu dowiedzieliśmy się o tym, że Jakub Błaszczykowski otrzyma film poświęcony swojej osobie. Teraz Amazon Prime Video potwierdza, że produkcję obejrzymy w przyszłym roku.

Jakub Błaszczykowski
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Jakub Błaszczykowski
  • Jakub Błaszczykowski będzie bohaterem filmu poświęconego swojej karierze
  • Legenda polskiego futbolu zostanie “uwieczniona” w dokumencie, który pojawi się na platformie Amazon Prime Video
  • Amazon potwierdził, że produkcję obejrzymy w przyszłym roku

Błaszczykowski “na małym ekranie” w 2024 roku

Jakub Błaszczykowski to powstać, której historia i kariera piłkarska zasługują na odpowiednie uhonorowanie. Jednym ze sposobów wyróżnienia legendy polskiego futbolu jest film, który został zapowiedziany w lipcu, a więc po ostatnim meczu byłego zawodnika Wisły Kraków w reprezentacji Biało-Czerwonych.

Teraz otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie – Błaszczykowski doczeka się produkcji poświęconej jego życiu. Kiedy film trafi do widzów? Zainteresowani będą mogli obejrzeć go na platformie Amazon Prime Video w 2024 roku. Dokładna data nie jest znana.

– Wierzę, że moja historia może pomóc młodym ludziom osiągnąć cele i spełnić swoje marzenia. To ze względu na nich zdecydowałem się na ten projekt. Chcę, żeby w filmie ludzie zobaczyli mnie takiego jakiego widzą mnie rodzina i przyjaciele. Człowieka, który potrafi ocenić siebie, ze wszystkimi potknięciami i sukcesami – tak powody decyzji o zaangażowaniu w powstanie filmu określił piłkarz.

Co jeszcze wiemy o zapowiadanym dokumencie? To produkcją Papaya Films dla Amazon Prime. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Jan Dybus, za zdjęcia Marianna Klein i Tomasz Ziółkowski, natomiast producentem kreatywnym jest Kacper Sawicki.

Komentarze