Wyspy Owcze – Polska: Adam Buksa podwyższył prowadzenie

Reprezentacja Polski już w 4. minucie objęła prowadzenie w starciu z Wyspami Owczymi. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Szymański, który wykorzystał dobre zagranie Piotra Zielińskiego. W 65. minucie prowadzenie Polaków podwyższył Adam Buksa.

Adam Buksa oraz Przemysław Frankowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Adam Buksa oraz Przemysław Frankowski
  • Reprezentacja Polski już w 4. minucie objęła prowadzenie w starciu z Wyspami Owczymi
  • Na listę strzelców wpisał się Sebastian Szymański
  • Wynik podwyższył w 65. minucie Adam Buksa

Polacy wychodzą na prowadzenie już w 4. minucie

Reprezentacja Polski nie mogła sobie wymarzyć lepszego starciu. Zespół prowadzony przez Michała Probierza już w 3. minucie meczu wyszedł na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Szymański. Pomocnik Fenerbahce wykorzystał dobre podanie Piotra Zielińskiego.

Nasi kadrowicze długo nie potrafili złamać defensywy “Farerów”, ale w końcu udało się to zrobić w 65. minucie. Adam Buksa wykorzystał dośrodkowanie Przemysława Frankowskiego i precyzyjnym uderzeniem głową wpakował piłkę do bramki.

Czwartkowe spotkanie z Wyspami Owczymi jest bardzo ważne dla naszej reprezentacji w kontekście przyszłorocznego Euro. Kadra Michała Probierza musi wygrać ten mecz, aby móc jeszcze liczyć się w walce o awans na wielki turniej. Taki początek mecz Polaków napawa optymizmem przed dalszą częścią rywalizacji z czerwoną latarnią grupy E.

Dla Sebastiana Szymańskiego jest to drugie trafienie w narodowych barwach. Po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w meczu ze Słowenią, które było rozgrywane prawie cztery lata temu. Wówczas selekcjonerem reprezentacji Polski był jeszcze Jerzy Brzęczek.

Komentarze