Napastnik nie zamierza pozostawać w Turcji na długo

Nicolo Zaniolo zimą przeniósł się z Romy do Galatasaray. Włoch zanotował udane wejście do drużyny, jednak nie planuje spędzić zbyt dużo czasu w Turcji. Podkreślił to w ostatniej rozmowie z mediami.

Nicolo Zaniolo
Pressfocus Na zdjęciu: Nicolo Zaniolo
  • Nicolo Zaniolo zimą przeniósł się z Romy do Galatasaray’
  • Włoch liczy, że wkrótce zmieni klub
  • Jego klauzula odstępnego wynosi 35 milionów euro

Zaniolo skomentował swoją przyszłość

Konflikt z władzami klubu i słabsza forma zaowocowały przeprowadzką Nicolo Zaniolo do Galatasaray. W barwach tureckiego zespołu zdążył rozegrać jednak dopiero trzy spotkania. Spowodowane jest to opóźnieniem rozgrywek ze względu na tragedię, jaka nie tak dawno dotknęła Turcję. Zawodnik dwukrotnie wpisał się już na listę strzelców i stosunkowo szybko zyskuje zaufanie trenera. 

Były zawodnik AS Romy nie planuje jednak zbyt długo zabawić w Turcji. W ostatnim wywiadzie odniósł się do swojej klauzuli odstępnego, która została ustanowiona na 35 milionów euro. 

– Nie mogę zagwarantować, że zostanę w Turcji przez pięć lat. Jako opcje w styczniu miałem jednak Galatasaray i Bournemouth. Fenerbahce także mnie chciało, jednak wówczas dałem już słowo Galatasaray. Ich stadion jest niesamowity – stwierdził.

Klauzula odstępnego zawodnika została ustanowiona na 35 milionów euro. 23-latek postrzega Turcję jako tymczasowy przystanek na drodze swojej kariery.

U nas też: Rewelacja Ligue 1 mówi o przyszłości: Nie ma zamkniętych drzwi

Komentarze