Steven Gerrard może wrócić do pracy. Jest jeden warunek

Steven Gerrard już niedługo może wrócić do pracy. Legendarny piłkarz Liverpool, a także przede wszystkim były trener Rangersów i Aston Villi poleciał na rozmowy do Turcji. Szkoleniowiec, który był łączony z reprezentacją Polski, rozmawia z Trabzonsporem.

Steven Gerrard
PressFocus Na zdjęciu: Steven Gerrard
  • Steven Gerrard już niedługo może wrócić do pracy
  • Anglik negocjuje z Trabzonsporem
  • Warunkiem zatrudnienia 42-latka ma być zwycięstwo obecnego wiceprezesa w nadchodzących wyborach

Gerrard obejmie Trabzonspor?

Daily Mirror ujawnia, że Steven Gerrard poleciał do Stambułu, aby negocjować z Trabzonsporem. Angielski trener myśli o powrocie do pracy. 42-latek pozostaje bez zatrudnienia od czasu, gdy 20 października został zwolniony przez Aston Villę.

Gerrard wygrał tylko 13 ze swoich 40 meczów w Birmingham i zostawił The Villans 17. miejscu, z zaledwie dwoma zwycięstwami w pierwszych dziesięciu spotkaniach trwającego sezonu Premier League. Po zostaniu z AV Anglik był wiązany z reprezentacją Polski, ale krajowa federacja postawiła na Fernando Santosa.

Steven Gerrard odwiedził Stambuł na początku tego tygodnia, aby zjeść kolację z Ertugrulem Doganem, który ubiega się o stanowisko prezesa Trabzonsporu. Bordo-Mavililer obecnie pozostają bez menedżera po tym, jak Abdullah Avcı odszedł na początku tego miesiąca po przegranej 1:2 z Umraniyesporem. Klub zajmuje szóste miejsce w tureckiej Super Lig, wygrywając 11 z 23 meczów.

Ertugrulem Dogan podobno obiecał mianować Gerrarda na stanowisko trenera, jeśli wygra nadchodzące wybory. Dogan jest obecnie wiceprezesem klubu, ale oczekuje się, że wygra wybory prezydenckie, co oznacza, że Gerrard ma duże szanse na otrzymanie tej pracy.

Komentarze