Runjaić obejmie uznany niemiecki klub? Ciekawa opcja dla byłego trenera Legii

Kosta Runjaić może szybko znaleźć nową pracę po zwolnieniu z Legii Warszawa. Niemiecki szkoleniowiec stał się kandydatem do objęcia jednej z największych marek w kraju.

Kosta Runjaić
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kosta Runjaić
  • Kosta Runjaić został zwolniony z Legii Warszawa po remisie z Jagiellonią
  • 52-latek może szybko doczekać się powrotu na ławkę trenerską
  • Jest kandydatem na nowego szkoleniowca niemieckiej Herthy

Runjaić wróci do kraju? Może objąć wielki klub

Kosta Runjaić nie doczekał końca sezonu w Legii Warszawa. Drużyna pod jego wodzą spisywała się wiosną poniżej oczekiwań, co poskutkowało zwolnieniem. Choć wydawało się, że wreszcie coś drgnęło, a piłkarze prezentowali się lepiej, władze klubu podjęły dość niespodziewaną w tamtym momencie decyzję o zakończeniu współpracy.

POLECAMY TAKŻE

52-latek ma szansę na bardzo szybko powrót na ławkę trenerską. Dziennikarz Dominik Schneider przekazał, że jest on jednym z kandydatów na nowego trenera Herthy Berlin. Klub, który gra obecnie na zapleczu Bundesligi, latem najprawdopodobniej pożegna Pala Dardaia. Runjaić może stać się jego następcą.

Runjaić nigdy nie pracował w Herthcie, natomiast ma dobre relacje z władzami klubu. Już wcześniej był z nim łączony, jednak Legia Warszawa nie planowała się rozstawać. Obecnie jest bez pracy, więc stał się naturalnym kandydatem do objęcia właśnie tej drużyny.

Hertha ma bogatą historię, choć w ostatnich latach nie rozpieszcza swoich kibiców. Aktualnie zajmuje szóste miejsce w tabeli 2. Bundesligi i liczy się w walce o awans do elity.

Komentarze