Kapitalne wejście Polaka w nowy klub. Kolejna asysta pomocnika

We wczorajszym meczu ligowym przeciwko Gaziantep Sebastian Szymański dołożył kolejną asystę w barwach Fenerbahce, bowiem jego podanie w 18. minucie na bramkę zamienił Edin Dżeko.

Sebastian Szymański
IMAGO / Seskim Photo TR Na zdjęciu: Sebastian Szymański
  • Sebastian Szymański kapitalnie prezentuje się w nowych barwach
  • Pomocnik w kolejnym meczu dokłada kolejną asystę
  • W sumie w barwach Fenerbahce ma ich już trzy oraz jedną bramkę

Wysoka forma

Sebastian Szymański ma za sobą bardzo udany sezon poprzedni sezon. Polak w barwach Feyenoordu Rotterdam rozegrał w zakończonym sezonie łącznie 40 spotkań, w których zdobył dziesięć bramek i zanotował siedem asyst. Tym samym 24-latek walnie przyczynił się do mistrzostwa Holandii zdobytego przez swój klub. Po sezonie jednak klub z Eredivisie nie zdecydował się go wykupić i wychowanek Legii przeszedł do Fenerbahce Stambuł.

W nowych barwach Szymański fantastycznie prezentuje się już od samego początku. W czterech dotychczasowych występach, Polak zanotował dwie asysty oraz zdobył jedną bramkę. We wczorajszym meczu ligowym przeciwko Gaziantep dołożył kolejną, bowiem jego podanie w 18. minucie na bramkę zamienił Edin Dżeko. Pomocnik zszedł z murawy około 68. minuty gry. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Fenerbahce.