Finał Pucharu Grecji w… Sosnowcu? Szokujące doniesienia

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, finału Pucharu Grecji może się odbyć w... Sosnowcu. Szefowie greckiej piłki mieli się już kontaktować w tej sprawie z PZPN.

Damian Szymański i James Jeggo
PressFocus Na zdjęciu: Damian Szymański i James Jeggo
  • Finał Pucharu Grecji to wielki problem dla tamtejszej federacji
  • Żadne miasto nie chce go zorganizować
  • W związku z tym grecka federacja zaproponowała rozegranie meczu w… Sosnowcu

Finał Pucharu Grecji w Sosnowcu? Pomysł trafił do PZPN

Finał Pucharu Grecji, w którym wystąpią AEK Ateny i PAOK Saloniki, zaplanowano na 24 maja. Problem w tym, że żadne miasto w kraju nie chce go zorganizować przez obawy o zamieszki. W grę nie wchodzi nawet mecz bez udziału publiczności. Kluby nie godzą się również na spotkanie na stadionie bezpośredniego rywala.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk, sprawa trafiła do PZPN. Greckie władze futbolu postawione pod ścianą chcą rozegrać finał Pucharu Grecji na nowym obiekcie w… Sosnowcu.

– Jak udało nam się ustalić, PZPN wydał już zgodę na rozegranie tego spotkania. Odbędzie się ono jednak prawdopodobnie bez udziału publiczności, jedynie z zaproszonymi gośćmi – przekazuje Tomasz Włodarczyk.

Według doniesień sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Zgodę na takie rozwiązanie muszą wyrazić oba kluby, a oprócz tego federacja wciąż prowadzi rozmowy z władzami niektórych miast.

Komentarze