Bruno Silva zachwycony sprowadzeniem Lodeiro

FC Nantes
FC Nantes

Urugwajski obrońca Ajaksu Amsterdam Bruno Silva [fot] nie kryje zadowolenia z faktu pozyskania przez Joden jego rodaka Nicolasa Lodeiro. Zdaniem defensora Ajaksu Lodeiro bardzo szybko potwierdzi swoje nieprzeciętne umiejętności.

Czytaj dalej…

– Lodeiro jest typowym ofensywnym pomocnikiem z bardzo dobrą lewą nogą. Ma świetną mentalność, jest fantastycznym dryblerem i ma wybitne umiejętności – powiedział Bruno Silva.

– On jest jednym z trzech największych talentów w Ameryce Południowej. Mam nadzieję, że bardzo szybko zaaklimatyzuje się w nowym otoczeniu. Udowodni, że jest świetnym zakupem Ajaksu i nie byłbym także zaskoczony, gdyby pomógł Ajaksowi w powrocie do walki o mistrzostwo – kontynuował Bruno Silva.

– Nigdy nie boi się otrzymać piłki, jest prawdziwym liderem na boisku. Lodeiro jest zawodnikiem, którego Ajax dokładnie potrzebował. Jest trochę jak Keisuke Honda, ale na pewno jest bardziej aktywny na boisku – dodał.

Lodeiro do nowych kolegów z drużyny dołączy 1 lutego. Debiut w Ajaksie może zaliczyć już dwa dni później, w meczu z Rodą.

Komentarze