Zmiany w Interze Miami, Beckham zwolnił trenera

Phil Neville przestał pełnić obowiązki trenera Interu Miami. 46-letni Anglik został zwolniony ze stanowiska po niesatysfakcjonujących wynikach amerykańskiego zespołu.

David Beckham i Phil Neville
IMAGO / Michele Eve Sandberg Na zdjęciu: David Beckham i Phil Neville
  • Phil Neville był drugim szkoleniowcem w historii Interu Miami
  • 46-latek podjął pracę w amerykańskim klubie w styczniu 2021 roku
  • Włodarze The Herons zdecydowali się na zwolnienie Anglika

Inter Miami zamyka tabelę MLS, Beckham reaguje na wyniki drużyny

Inter Miami za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych poinformował o zwolnieniu Phila Neville’a ze stanowiska trenera zespołu The Herons. Prezydent i współwłaściciel amerykańskiego klubu David Beckham zdecydował o rozstaniu się ze swoim kolegą z boiska. Inter Miami zamyka tabelę Konferencji Wschodniej MLS.

Kiedy mianowaliśmy Phila trenerem, wiedzieliśmy, że da z siebie wszystko dla Interu Miami. Obserwowałem, jak niezwykle ciężko pracował z prawdziwym zaangażowaniem na rzecz realizacji naszych ambicji. On i jego rodzina przyjechali do Miami i poświęcili się dążeniu do przyniesienia sukcesu miastu i naszym fanom – powiedział David Beckham.

Phil wniósł prawdziwy wkład w rozwój naszego klubu, dzięki swoim cechom jako lider i wiedzy jako trener. Czasami w tej grze musimy podejmować najtrudniejsze decyzje i niestety czujemy, że nadszedł właściwy czas na zmianę. Chcę osobiście podziękować Philowi za jego ciężką pracę, pasję do naszego klubu i uczciwość jako osoba – dodał legendarny Anglik.

Tymczasowym szkoleniowcem Interu Miami został Javier Morales.

Komentarze