Arturo Vidal atakuje byłego trenera. “Utknąłem z nieudacznikiem”

Arturo Vidal po odejściu z Flamengo nie wahał się skrytykować Jorge Sampaoliego. Chilijski zawodnik w rozmowie z portalem "Globo" nazwał swojego byłego trenera nieudacznikiem.

Arturo Vidal
Obserwuj nas w
IMAGO / Photosport Na zdjęciu: Arturo Vidal
  • Arturo Vidal kilka dni wcześniej zasilił szeregi brazylijskiego Athletico Paranaense
  • Poprzednio Chilijczyk występował we Flamengo, a jego szkoleniowcem był Jorge Sampaoli
  • Doświadczony zawodnik nie wahał się skrytykować trenera, nazywając go nieudacznikiem

Arturo Vidal przejechał się po Jorge Sampaolim

Arturo Vidal kilka dni wcześniej opuścił Flamengo i zasilił ich ligowego rywala – Athletico Paranaense. Chilijski pomocnik w rozmowie z portalem “Globo” opowiedział o powodach zmiany barw klubowych. Najważniejszym był Jorge Sampaoli, który praktycznie nie korzystał z doświadczonego zawodnika. 36-latek nie wahał się skrytykować Argentyńczyka, nazywając go nieudacznikiem.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę grać. Zawsze byłem gotowy do gry, po prostu utknąłem z trenerem nieudacznikiem, który nie wiedział, jak docenić swoich zawodników – powiedział Vidal.

Wszystko to jest już przeszłością, jestem teraz szczęśliwy i mam nadzieję, że będę grał w wyjściowym składzie w nadchodzących meczach i pokażę wszystko, co robiłem w trakcie mojej kariery, czyli będę zwycięzcą – podkreślił Chilijczyk.

Jorge Sampaoli zakomunikował już, że nie ma zamiaru odpowiadać na słowa 36-latka. Argentyńczyk utrzymuje, że nie dawał szans Vidalowi tylko przez względy sportowe.

Sprawdź także: Weteran nie myśli o odejściu z Juventusu. Odrzucił oferty innych klubów

Komentarze