Spekulacje na temat Papszuna oficjalnie skończone, trener podjął decyzję

Marek Papszun
fot. PressFocus Na zdjęciu: Marek Papszun

Trener Rakowa Częstochowa Marek Papszun podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości. 47-latek zdecydował się na przedłużenie umowy z Niebiesko-czerwonymi. Nowy kontrakt Papszuna z Rakowem będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku.

  • Zakończyła się saga dotycząca przyszłości Marka Papszuna
  • 47-latek nie przejmie sterów nad Legią Warszawa i reprezentacją Polski
  • Raków doszedł do porozumienia z Papszunem w sprawie nowej umowy

Marek Papszun podpisał nową umowę z Rakowem

Marek Papszun w ostatnim czasie był bohaterem różnych spekulacji. Najpierw trener częstochowian był łączony z Legią Warszawa. Ostatnio natomiast łączona 47-latka z reprezentacją Polski.

Papszun zdecydował jednak, że będzie nadal pracował w klubie z Częstochowy. Raków w oficjalnym komunikacie za pośrednictwem strony internetowej przekazał, że trener podpisał umowę, która będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku.

– Przez ostatnie lata klub rozwijał się w szybkim tempie. Cieszę się, że będę mógł kontynuować swoją misję i walczyć o to, by ta tendencja się utrzymała – mówił Papszun cytowany przez oficjalną stronę klubu z Częstochowy.

– Raków wiele dla mnie znaczy i wierzę, że najlepsze dopiero przed nami. Chciałbym podziękować za zaufanie władzom klubu. Wraz ze sztabem i zespołem zrobimy wszystko, by wspinać się na coraz wyższy poziom i dawać radość kibicom w Częstochowie – uzupełnił 47-latek.

Ekipa z Częstochowy po rozegraniu 19 spotkań ligowych plasuje się trzeciej pozycji w tabeli PKO Ekstraklasy. Raków ma na swoim koncie 35 punktów. Traci sześć oczek do pierwszego Lecha Poznań.

Czytaj więcej: Kulesza z wymowną wypowiedzią na temat wyboru następcy Sousy

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19. stycznia 2022 04:31.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze