23. kolejka Lotto Ekstraklasa: Przewidywane składy

Lotto Ekstraklasa
Lotto Ekstraklasa

Pierwsza kolejka rundy wiosenne w polskiej ekstraklasy postawiła wysoko poprzeczkę wszystkim piłkarzom występującym na co dzień w Lotto Ekstraklasie. Kibice rodzimej piłki liczą, że również w ramach 23. kolejki polskiej ekstraklasy emocji nie będzie brakowało. Tymczasem poniżej przedstawiamy przewidywane składy na wszystkie osiem meczów.

Czytaj dalej…

Przewidywane składy drużyn na mecze 23. kolejki Lotto Ekstraklasy:

Sandecja Nowy-Sącz – Korona Kielce (piątek, godzina 18:00)

Sandecja (4-2-3-1): Gliwa, Basta, Szufryn, Bucko, Mraz, Gic, Baran, Danek, Trochim, Brzyski, Kolev

Korona (4-4-2): Alomerović, Rymaniak, Dejmek, Diaw, Klllaste, Kiełb, Żubrowski, Możdżeń, Cvijanović, Jukić, Katcharava

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (piątek, godzina 20:30)

Legia (4-3-3): Malarz, Broź, Pazdan, Remy, Jędrzejczyk, Mączyński, Antolić, Phipipps, Hamalainen, Niezgoda, Eduardo

Śląsk (4-2-3-1): Słowik, Pawelec, Celeban, Rieder, Lewandowski, Riera, Srnić, Chrapek, Vacek, Pich, Robak.

Wisła Płock – Zagłębie Lubin (sobota, godzina 15:30)

Wisła P. (4-2-3-1): Kiełpin, Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca, Michalak, Szymański, Furman, Stilić, Merebaszwili, Kante, Biliński

Zagłębie (4-2-3-1): Polacek, Todorovski, Czerwiński, Kopacz, Balić, Janoszka, Matuszczyk, Jagiełło, Pawłowski, Starzyński, Mares.

Jagiellonia Białystok – Cracovia (sobota, 18:00)

Jagiellonia (4-2-3-1): Pawełek, Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme, Kwiecień, Romanczuk, Frankowski, Pospisil, Novikovas, Świderski

Cracovia (4-2-3-1): Pesković, Siplak, Helik, Datković, Ferraresso, Covilo, Drewniak, Wdowiak, Hernandez, Rakels, K. Piątek.

Wisła Kraków – Arka Gdynia (sobota, godzina 20:30)

Wisła K. (4-3-3): Buchalik, Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Sadlok, Llonch, Cywka, Halilović,  Boguski, Carlitos, Imaz

Arka (4-2-3-1): Steinbors, Zbozień, Sołdecki, Helstrup, Marciniak, Łukasiewicz, Bohdanow, Zarandia, Szwoch, Kun, Jurado.

Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (niedziela, godzina 15:30)

Lechia (4-2-3-1): Kuciak, Gerson, Chrzanowski, Mladenović, Nunes, Stolarski, Sławczew, Flavio Paixao, Peszko, Łukasik, Marco Paixao

Piast (4-2-3-1): Szmatuła, Konczkowski, J. Czerwiński, Jodłowiec, Korun, Pietrowski, Hateley, Valencia, Vassiljev, Papadopulos (56. M. Szczepaniak).

Lech Poznań – Pogoń Szczecin (niedziela, godzina 18:00)

Lech (4-2-3-1): Burić, Gumny, Tomasik, Dilaver, Kostewycz, Trałka, Gajos, Barkroth, Jevtić, Situm, Gytkjaer

Pogoń (4-2-3-1): Załuska, Rapa, Fojut, Dvali, Nunes, Piotrowski, Rafał Murawski, Drygas, Frączczak, Delew, Zwoliński.

Górnik Zabrze – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (poniedziałek, godzina 18:00)

Górnik (4-5-1): Loska, Ambrosiewicz, Dani Suarez, Wieteska, Wolniewicz, Kądzior, Matuszek, Kurzawa, Wolsztyński, Angulo, Urynowicz

Bruk-Bet Termalica (4-2-3-1): Mucha, Matei, Toivio, Putiwcew, Grzelak, Pawłowski, Jovanović, Stefanik, Gergel, Śpiączka, Iancu.


Komentarze