Trener Bayernu wściekły po porażce. “Przegapiliśmy wszystko w drugiej połowie”

Bayern Monachium przegrał w sobotnim meczu ligowym z RB Lipsk (1:3) i już dziś może ustąpić pozycję lidera Bundesligi na rzecz Borussii Dortmund. Na pomeczowej konferencji prasowej Thomas Tuchel nie ukrywał złości, a jego słowa cytuje portal "SPORT1".

Thomas Tuchel
PressFocus Na zdjęciu: Thomas Tuchel
  • Porażka Bayernu Monachium w spotkaniu przeciwko RB Lipsk
  • Thomas Tuchel nie ukrywał złości na pomeczowej konferencji prasowej
  • Bawarczycy już w niedzielę mogą stracić pierwszą lokatę w ligowej tabeli

“Możecie być pewni, że najbliższe dni będą dla mnie niezwykle pokorne”

Piłkarze Bayernu Monachium przegrali na własnym obiekcie w sobotnim hitowym meczu Bundesligi z RB Lipsk 1:3. Sytuacja popularnych “Die Roten” stała się nieciekawa, bowiem już dziś Borussia Dortmund może wskoczyć na pozycję lidera ligowej tabeli na jeden mecz przed końcem sezonu.

Thomas Tuchel na pomeczowej konferencji prasowej nie ukrywał złości. Zdaniem szkoleniowca Bayernu, drużyna przespała całą drugą połowę. Słowa Niemca przed mikrofonami cytuje portal “SPORT1”.

Nie wiadomo nawet, od czego zacząć. Przegapiliśmy wszystko w drugiej połowie. Całkowicie pozwoliliśmy, by wymknęło się to spod kontroli – zaczął trener.

Pierwsze 30 minut było jeszcze w porządku, ale staliśmy się niepotrzebnie niechlujni. Jeden wciąga głowę, drugi chce sfaulować przeciwnika. Trzeba dostosować swoje zachowanie! Nie możemy tego robić, to za wiele prostych błędów. Kiedy przechodzisz przez ulicę w Nowym Jorku, jest inaczej niż kiedy przechodzisz przez ulicę tutaj, w Bogenhausen. Musisz dostosować się do sytuacji. W przeciwnym razie zostanie przejechany – mówił.

To dla mnie niewytłumaczalne. Mieliśmy wszystko i to zadziałało. Możecie być pewni, że najbliższe dwa dni będą dla mnie niezwykle pokorne – zakończył Tuchel.

Sprawdź także: Barcelona będzie miała problem? Gundogan może zmienić plany