Tuchel chce współpracować w Bayernie z członkiem sztabu Chelsea

Thomas Tuchel rozpoczął już pracę w Bayernie Monachium. 49-letni trener kompletuje swój sztab szkoleniowy, w którym widzi m.in. pracującego dla Chelsea Anthony'ego Barry'ego. Bawarczycy negocjują z Londyńczykami warunki niecodziennego "transferu".

Thomas Tuchel
PressFocus Na zdjęciu: Thomas Tuchel
  • Thomas Tuchel ponownie chciałby współpracować z Anthonym Barrym
  • 49-latek otwarcie o tym mówił na konferencji prasowej
  • Teraz ruszyły rozmowy na linii Bayern Monachium – Chelsea

Bayern wykupi Anthony’ego Barry’ego z Chelsea?

Jak informuje “Sky Sports”, trwają rozmowy na linii Bayern MonachiumChelsea w sprawie dołączenia Anthony’ego Barry’ego do sztabu szkoleniowego bawarskiego giganta. Pracownik londyńskiego klubu był asystentem Thomasa Tuchela podczas pobytu Niemca na Stamford Bridge.

Współpraca pomiędzy trenerami układała się na tyle dobrze, że nowy opiekun mistrza Bundesligi chciałby sprowadzić swojego młodszego kolegę na Allianz Arenę. Póki co obie strony nie osiągnęły jednak porozumienia ws. rekompensaty, jaką mieliby otrzymać włodarze The Blues.

Jak na razie pomiędzy stronami podobno są spore rozbieżności finansowe. Anthony Barry ma nie pojawiać się w ośrodku treningowym Chelsea, dopóki negocjacje nie dobiegną końca. 37-latek oprócz pracy w Londynie, jest również asystentem Roberto Martineza w reprezentacji Portugalii.

Komentarze