Valentino Lazaro
Valentino Lazaro fot. Grzegorz Wajda

Lazaro wkrótce wróci do Bundesligi?

Po wypożyczeniu do Newcastle United w tym miesiącu do Interu Mediolan wrócił Valentino Lazaro. Wygląda jednak na to, że Austriak długo miejsca nie zagrzeje w ekipie z miasta mody. Najnowsze doniesienia włoskich środków masowego przekazu wskazują, że piłkarz może wrócić do Bundesligi.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Lazaro trafił do ekipy z Lombardii z Herthy BSC w 2019 roku za ponad 20 milionów euro. Zawodnik jednak w szeregach Nerazzurrich zaliczył zaledwie 11 występów, w których zanotował dwie asysty.

Mediolan nie da możliwości na regularną grę

W związku z tym, że reprezentant Austrii nie był w stanie przebić się do wyjściowego składu Interu, to klubowi decydenci zdecydowali się na wypożyczenie zawodnika do jednej z ekip z Premier League. W styczniu tego roku Lazaro dołączył do Newcastle, gdzie wystąpił w 15 meczach, zdobywając w nich dwie bramki.

Tymczasem najnowsze doniesienia Sky Sport Italia, SportItalia, a także innych włoskich mediów wskazują, że Austriak może trafić do Borussii M’Gladbach. Wiele wskazuje na to, że klub z Niemiec wypożyczy Lazaro z opcją transferu definitywnego.

Komentarze