Andrej Kramaric
Andrej Kramaric fot. Grzegorz Wajda

Bayern sprowadzi napastnika? Matthaeus ma kandydata

Bayern Monachium powinien rozważyć sprowadzenie napastnika Hoffenheim Andreja Kramaricia. Tak przynajmniej uważa były zawodnik bawarskiego klubu Lothar Matthaeus. – Z pewnością ma potencjał, aby grać dla Bayernu – napisał w swojej rubryce na stronie Sky Germany.

Czytaj dalej…

Kramarić był jednym z bohaterów niedzielnego spotkania Bundesligi, w którym Hoffenheim wysoko 4:1 pokonało Bayern. 29-letni Chorwat dwukrotnie wpisał się w tym spotkaniu na listę strzelcem. Zdaniem Matthaeusa zawodnik Hoffenheim byłby wartościowym wzmocnienie zespołu prowadzonego przez Hansiego Flicka.

– Moim zdaniem niewątpliwie ma potencjał, aby grać dla Bayernu Monachium. Byłby idealnym wsparciem nie tylko dla Roberta Lewandowskiego, ale także dla Thomasa Muellera – napisał Matthaeus.

– To wielki profesjonalista, wysokiej klasy zawodnik z charakterem. Jego kontrakt z Hoffenheim obowiązuje do 2022 roku, więc nie powinien dużo kosztować. Myślę, że jego cena wyniosłaby około 40 milionów euro. Według mnie jest wart wyłożenia takiej kwoty przez Bayern – dodał.

Kramarić piłkarzem Hoffenheim jest od stycznia 2016 roku. Do niemieckiego klubu trafił, początkowo na zasadzie wypożyczenia, a następnie definitywnego transferu, z Leicester City. W Bundeslidze rozegrał do tej pory 134 spotkania, zdobywając 67 bramek.

Komentarze