Dyrektor sportowy Bayernu studzi napięcie wokół defensora

Joao Cancelo zaledwie kilka tygodni po dołączeniu do Bayernu Monachium jest niezadowolony ze swojej sytuacji. Portugalczyk domaga się gry, a do doniesień na jego temat odniósł się dyrektor sportowy Bawarczyków, Hasan Salihamidzic.

Joao Cancelo
Pressfocus Na zdjęciu: Joao Cancelo
  • Joao Cancelo jest niezadowolony ze swojej sytuacji w Bayernie
  • Obrońca domaga się regularnej gry
  • Dyrektor sportowy Bawarczyków postanowił zabrać w tej sprawie głos

Co z przyszłością Joao Cancelo w Bayernie?

Po solidnym początku w nowym klubie Joao Cancelo stracił miejsce w wyjściowym składzie Bayernu Monachium. Portugalczyk znany jest z wybuchowego i trudnego charakteru, dlatego momentalnie w mediach pojawiły się informacje o jego niezadowoleniu. Obrońca chce grać więcej i może negatywnie wpłynąć na atmosferę w szatni Die Roten.

Na temat 28-latka wypowiedział się Hasan Salihamidzic. Dyrektor sportowy mistrza Niemiec zapewnił, że Portugalczyk jest ważnym ogniwem drużyny Juliana Nagelsmanna. 

– Joao pozostanie dla nas bardzo ważnym zawodnikiem. Ostatnio nie grał, skupił się natomiast na ciężkim trenowaniu. Wypracowaliśmy bardzo dobry poziom komunikacji między nami. To zjawiskowy gracz, który odegra jeszcze ważną rolę – stwierdził działacz. 

Bawarczycy mają możliwość wykupienia po sezonie defensora za 70 milionów euro. Na ten moment nic nie wskazuje na to, żeby Joao Cancelo miał pozostać w Bayernie Monachium.

Czytaj też: Frustracja gwiazdy rośnie. Nie gra mimo zmiany klubu

Komentarze