Problemy Bayernu. Ofensywny zawodnik wypada na kilka tygodni

Serge Gnabry nabawił się kontuzji w trakcie meczu pucharowego z Preussen Munster. Badania wykazały poważny złamanie przedramienia, dlatego niemiecki napastnik będzie musiał poddać się operacji. 28-latka będzie czekał teraz kilkutygodniowy rozbrat z piłką - czytamy na "Get Football Germany News".

Serge Gnabry
Obserwuj nas w
IMAGO / Revierfoto Na zdjęciu: Serge Gnabry
  • Serge Gnabry nabawił się kontuzji przedramienia w trakcie meczu pucharowego
  • Reprezentant Niemiec będzie musiał się poddać operacji
  • Czekać go będzie teraz kilkutygodniowa przerwa od piłki

Serge Gnabry musi przejść operację

Serge Gnabry nie będzie dobrze wspominał meczu pucharowego Bayernu Monachium z Preussen Munster. Reprezentant Niemiec w pierwszym minutach spotkania nabawił się kontuzji. Zawodnik od razu przeszedł szczegółowe badania, które wykazały złamanie przedramienia.

Na portalu “Get Football Germany News” czytamy, że zawodnik Bayernu Monachium jeszcze w środę przejdzie operację. Od razu po niej czekać go będzie żmudna rehabilitacji i kilkutygodniowy rozbrat piłką. Strata 28-latka to poważny cios dla Thomasa Tuchela.

Serge Gnabry w obecnym sezonie rozegrał sześć spotkań w koszulce Bayernu Monachium. Raz udało mu się wpisać na listę strzelców, a miało to miejscu w meczu przeciwko Manchesterowi United w Lidze Mistrzów.

Sprawdź także: Pomocnik West Hamu kuszony powrotem do ojczyzny

Komentarze