Hannover vs Nuernberg. Zapowiedź, typy, kursy

Bundesliga
Bundesliga

Innym starciem, które będziemy mogli obejrzeć w ramach sobotnich zmagań w Bundeslidze, będzie mecz w Hanowerze. To właśnie tam zawita drużyna z Norymbergi, która, tak samo zresztą jak gospodarze, znajduje się na dnie tabeli i jest jednym z głównych kandydatów do spadku z ligi. Czy któryś zespół pokaże nam dobrą piłkę i dopisze trzy punkty na swoje konto? Zachęcamy do typowania, a także do zapoznania się z zapowiedzią tego starcia.

Czytaj dalej…

Hannover – Nuernberg, historia

Oba zespoły zmierzyły się ze sobą już 48 razy. Bilans jest niemal wyrównany. Szesnaście spotkań wygrała bowiem drużyna z Norymbergi, piętnaście z Hanoweru, zaś siedemnaście razy mogliśmy być świadkami remisu.

Hannover – Nuernberg, ostatnie wyniki

Drużyna gospodarzy radzi w tym sezonie poniżej oczekiwań, a najlepiej może o tym świadczyć fakt, że ich największym sukcesem w pięciu ostatnich kolejkach był remis z Freiburgiem (1:1). Poza tym Hannover 96 musiał zawsze uznawać wyższość swoich przeciwników, co szczególnie bolesne mogło być w Dortmundzie, gdzie Borussia zdobyła aż pięć goli.

Podobnie spraw wygląda w ekipie z Norymbergi. Tam także remis to najlepsze co wydarzało się temu zespołowi w pięciu ostatnich kolejkach (1:1 z Werderem Brema). Poza tym było to pasmo porażek, ze szczególnych uwzględnieniem meczu z Herthą Berlin (1:3).

Hannover – Nuernberg, sytuacja kadrowa

W zespole z Hanoweru nie wystąpi aż siedmiu piłkarzy, co jest z pewnością ogromnym osłabieniem dla gospodarzy. Za żółte kartki pauzować musi bowiem Pirmin Schwegler, zaś kontuzjowani są m.in. Ihlas Bebou, Prib Edgar czy Linton Maina.

Urazy nie ominęły także zespołu gości. Tam nie zobaczymy pięciu zawodników, a na liście absencji znajdują się tacy piłkarze jak Dennis Lippert, Robert Bauer czy Kevin Goden.

Hannover – Nuernberg, typy i przewidywania

Typujemy w tej potyczce podział punktów, a wynik, na który stawiamy to: 1:1.

Hannover – Nuernberg, oferta bukmacherów

Warto również zapoznać się z recenzjami legalnych bukmacherów przygotowanymi specjalnie dla was, aby wiedzieć, gdzie najlepiej obstawić to spotkanie.

Oferta STS na mecz Hannover – Nuernberg >>

Oferta Totolotka na mecz Hannover – Nuernberg >>

Oferta Lvbet na mecz Hannover – Nuernberg >>

Oferta Fortuny na mecz Hannover – Nuernberg >>

Oferta forBET na mecz Hannover – Nuernberg >>

Oferta Etoto na mecz Hannover – Nuernberg >>

Hannover – Nuernberg, przewidywane składy:

Hannover: Esser – Korb, Akpoguma, Anton, Albornoz – Muller, Walace, Bakalorz – Haraguchi, Wood, Jonathas

Nuernberg: Mathenia – Valentini, Margreitter, Ewerton, Leibold – Behrens, Palacios, Löwen – Misidjan, Zreľák, Matheus Pereira

Hannover – Nuernberg, transmisja meczu

Spotkanie nie będzie transmitowane w żadnej polskojęzycznej telewizji.

Komentarze