Favre: Reus i Sancho to niesamowity duet

Marco Reus
Obserwuj nas w
fot. Paweł Kot Na zdjęciu: Marco Reus

Pierwsza część sezonu była bardzo udana w zespole Borussii Dortmund. Lucian Favre, opiekun niemieckiego zespołu, jest z tego powodu bardzo szczęśliwy, a w ostatnim wywiadzie szczególnie ciepło wypowiedział się o dwóch swoich podopiecznych.

Czytaj dalej…

Borussia Dortmund, na półmetku rywalizacji w Bundeslidze, ma sześć punktów przewagi bad Bayernem Monachium. Spora w tym zasługa duetu Marco Reus – Jadon Sancho, który w pierwszej części sezonu spisywał się znakomicie. Ich wysiłki pochwalił ostatnio trener Borussi czyli Lucien Favre.

– Sancho jest bardzo młodym zawodnikiem, a mimo to już odgrywa decydującą rolę w naszym zespole – rozpoczął opiekun dortmundzkiej drużyny.

– Ma niesamowite umiejętności dryblingu. Jak na swój wiek jest fenomenalny – kontynuował.

– Podobnie jest z Marco. On jest niesamowicie inteligentnym piłkarzem. Zupełnie nie jestem zaskoczony jego wynikami. To dobrze, że mogę ich mieć w swojej drużynie. Oni fantastycznie rozumieją się na boisku – zakończył Fevre.

Przypomnijmy, że Marco Reus zanotował w tym sezonie czternaście trafień i zaliczył dziewięć asyst. Z kolei Jadon Sancho dał swojemu zespołowi siedem goli i aż dziesięciokrotnie był autorem ostatniego, decydującego podania.

Komentarze