Zakłady specjalne na 2021 rok od STS

Czy Messi odejdzie z FC Barcelony? Polska drużyna awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Czy Brzęczek nadal będzie trenerem reprezentacji? To pytania, które często zadają sobie kibice. Teraz można na takie i inne zdarzenia postawić zakłady bukmacherskie dzięki ofercie STS.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Messi, Messi, Messi

Najbliższe okienka transferowe z pewnością pełne będą informacji o odejściu Leo Messiego z FC Barcelony. Argentyńczyk już przed rozpoczęciem obecnego sezonu chciał opuścić Camp Nou. Po wielkim zamieszaniu ostatecznie wstrzymał się z tym ruchem. Latem jednak jego kontrakt z klubem wygasa. Oznacza to, że już teraz może negocjować odejście. Bukmacher STS widzi Messiego w innym zespole. Jego odejście z Barcy wycenił na kurs 1.45. Jeśli Leo zostanie w Katalonii bukmacher wypłaci wygraną po kursie 2.50.

STS
1.45
Messi odejdzie z Barcelony

Co z trenerem Brzęczkiem?

Jak widać po kursach bukmacherów trener Brzęczek nie może być pewny pozostania na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Kilka dni temu kursy na jego odejście wystawił forBET. Teraz podobny zakład w swojej ofercie zawarł STS. Bukmacher z Katowic nie daje większych szans na pozostanie trenera na stanowisku przez cały 2021 rok. Jego odejście w ciągu najbliższych 12 miesięcy wycenił na kurs 1.45.

Innym ciekawym kursem związanym z reprezentacją Polski jest jej miejsce w rankingu FIFA na koniec 2021 roku. STS wycenił pozycję w pierwszej 10 na kurs 10.00.

Polska piłka

STS nie zapomina także o polskiej piłce ligowej. Tutaj mamy 2 ciekawe zakłady. Pierwszym z nich jest awans polskiej drużyny do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zadanie według bukmachera będzie tutaj bardzo trudne. Brak awansu STS wycenił zaledwie na kurs 1.12. Sukces mistrza Polski w eliminacjach to już pokaźna wygrana po kursie 5.25.

Drugim ciekawym zakładem związanym z Ekstraklasą jest pobicie rekordu transferowego. Jeśli piłkarz z naszej rodzimej ligi zostanie sprzedany za kwotę większą niż 11 milionów (Jakub Moder) bukmacher wypłaci wygraną po kursie 10.00.

Zostanie pobity rekord tranferowy z Ekstraklasy?

STS
10.00
Tak
Przejdź do STS

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 7. stycznia 2021 12:38.

Oferta STS

Bukmacher STS oferuje obecnie nowym graczom pakiet powitalny o łącznej wartości 1500 zł. Na pakiet składa się bonus 100% od depozytu do 1200 zł, zakład bez ryzyka 230 zł, darmowy zakład 30 zł oraz bonusy na Bet Games i sporty wirtualne po 20 zł. Aby otrzymać pełen pakiet konieczne jest wpisanie kodu GOAL w pole STS kod promocyjny.

Komentarze