Piłkarskie zakłady na 2021 od forBET

forBET zakłady 2021
forBET zakłady 2021

Początek roku to nie tylko czas plebiscytów i nagród. To także czas planów i przewidywań związanych z nadchodzącymi miesiącami. Nie inaczej jest w przypadku firm oferujących zakłady bukmacherskie. Jedna z nich, bukmacher forBET, pokusił się o przedstawienie serii ciekawych kursów związanych z najbardziej znanymi polskimi sportowcami i trenerami. Przyglądamy się tej ofercie.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Brzęczek pożegna się z reprezentacją?

Pierwszym zakładem od forBET, który rzuca się w oczy jest oferta “Jerzy Brzęczek pożegna się z funkcją selekcjonera reprezentacji Polski”. Co ciekawe kursy bukmacherskie sugerują bardzo wysokie prawdopodobieństwo zrealizowania takiego scenariusza. Odejście lub też zwolnienie Brzęczka możemy obstawić po kursie 1.45. Pozostanie selekcjonera na stanowisku przez kolejny rok to już kurs 2.50.

Przed reprezentacją Polski nie tylko finałowy turniej Euro 2020/21. Kadra zacznie też eliminacje do Mistrzostw Świata 2022. Trener z pewnością będzie miał sporo okazji aby zaprezentować się z dobrej strony. Przeciwnicy jego trenerskiego talentu mają jednak okazję już teraz postawić na jego dymisję.

Co ciekawe bukmacher oferuje od razu kurs na potencjalnego następcę Brzęczka. Jeśli ktoś z kibiców uważa, że po Euro 2021 Brzęczka zastąpi szkoleniowiec Rakowa Częstochowa Marek Papszun, może obstawić takie rozwiązanie po kursie 15.00.

Lewandowski królem strzelców Euro 2021?

Druga oferta forBET, która mocno zwraca na siebie uwagę to kurs na króla strzelców Euro 2021. Bukmacher oferuje zakłady na zwycięstwo Roberta Lewandowskiego po kursie 12.00. Przy raczej słabej wierze w możliwości trenera Brzęczka dosyć wysoki kurs na indywidualny sukces Lewego raczej nie dziwi.

W przypadku kapitana reprezentacji Polski forBet nie ograniczył się tylko do jednej oferty. Możemy obstawić też zdobycie przez snajpera Bayernu przynajmniej 5 bramek w jednym spotkaniu Ligi Mistrzów (kurs 5.00) lub też spudłowanie przez Roberta rzutu karnego. Tutaj mamy równe kursy na tak i nie – w obu przypadkach jest to kurs 1.83.

Nie tylko piłka czyli Iga Świątek z kolejnymi sukcesami?

Kolejną gwiazdą sportowego świata, na której wyniki w 2021 roku swoją ofertę zaprezentował forBET jest Iga Świątek. Po wygranej we Francji kolejny sukces w turnieju wielkoszlemowym bukmacher wycenił na kurs 3.50. Iga ma też według forBET spore szanse na medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Jakikolwiek medal (w singlu lub deblu) bukmacher wycenił na kurs 2.50.

Ciekawe zakłady na 2021 rok

To nie jedyne ciekawe zakłady przedstawione przez forBET. Poza Lewandowskim czy Brzęczkiem możemy obstawiać także indywidualne osiągnięcia Bartosza Zmarzlika, Rogera Federera a nawet Marcina Najmana.

forBET
86/100

Komentarze