Zakład bez ryzyka 100 zł od PZBuk!

Tylko do środy trwa specjalna promocja legalnego bukmachera PZBuk, dzięki której można otrzymać zakład bez ryzyka w wysokości 100 zł. Co trzeba zrobić, aby go otrzymać? Wyjaśniamy!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Aby skorzystać z promocji użytkownik musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnym oraz dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 100 zł. Nowi użytkownicy muszą wcześniej założyć konto.

Przejdź na stronę PZBuk

Zakład bez ryzyka zostanie dopisany do konta użytkownika po spełnieniu powyższych warunków promocji. Otrzymany zakład użytkownik może wykorzystać na dowolny kupon w kwocie 100 złotych, z kursem minimalnym 1.5, stawiany za pomocą własnych środków. W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona.

Warto pamiętać, że od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania zakładu bez ryzyka – użytkownik ma 2 dni na wykorzystanie zakładu bez ryzyka. Użytkownik ma również obowiązek jednokrotnego obrotu przyznanym zwrotem przed wypłatą środków na konto bankowe.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze