REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminTotolotek - aplikacja mobilna


U bukmachera Totolotek aplikacja jest bezproblemowo dostępna, więc jeśli zdecydujesz się na korzystanie z jego usług, będziesz mieć możliwość obstawiania - i nie tylko - w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Czytaj dalej, żeby przekonać się, jakich funkcji możesz się spodziewać po apce tego bukmachera i czy jest ona wygodna w użytkowaniu.


Pobierz aplikację mobilną
Totolotek Mobile


Korzystanie z usług Totolotka na urządzeniu mobilnym jest możliwe na dwa główne sposoby. Jak już wiesz, bukmacher oferuje aplikację, ale jeśli z jakiegoś względu nie chcesz lub nie możesz, wcale nie ma konieczności, żebyś ją pobierał. Serwis jest też bowiem dostępny w formie strony mobilnej.

To oznacza, że wystarczy, żebyś po prostu wszedł na adres Totolotka z przeglądarki mobilnej na telefonie lub tablecie, a strona automatycznie dostosuje się do wymagań Twojego urządzenia. Będziesz miał możliwość wygodnego korzystania z interfejsu dostosowanego do mniejszych ekranów i sterowania przy pomocy dotyku.

Totolotek przeszedł ostatnio sporą zmianę w kwestii wyglądu - zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Trzeba przyznać, że kiedyś obsługa tego portalu była naprawdę toporna i wręcz nieprzyjemna. Obecnie poszło to jednak w dużo lepszą stronę. Teraz Totolotek może podobać się lub i nie, ale z pewnością stał się dużo łatwiejszy w obsłudze. Strona nie działa bardzo szybko, ale łatwo znaleźć potrzebne zakładki.


Sprawdź Totolotek Mobile


Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?


Obstawianie na urządzeniu mobilnym to u Totolotka nic trudnego. Zacznijmy od wersji przeglądarkowej. Wystarczy kliknąć w symbol menu w lewym górnym rogu i zalogować się na swoje konto: wówczas będziesz mieć pełną możliwość komponowania kuponów.

Żeby zacząć ustawiać zakład, wystarczy znaleźć kategorię z interesującym Cię wydarzeniem. Dotknięciem palca wybierz kurs rezultatu, na który chcesz postawić. W ten sposób automatycznie dodasz wydarzenie do kuponu. Jeśli chcesz złożyć zakład AKO, to powtórz tę czynność wybraną liczbę razy. Jeśli nie - kliknij ikonkę kuponu w prawej górnej części ekranu, a następnie potwierdź swój wybór, klikając żółty przycisk “Postaw zakład” na dole.

Na aplikacji przebiega to tak naprawdę praktycznie tak samo. Żeby móc z niej skorzystać, musisz ją najpierw oczywiście jeszcze pobrać. Jak tego dokonać? Są dwa sposoby w zależności od systemu operacyjnego urządzenia, na którym planujesz obstawiać.

Jeśli masz Androida, to masz też szczęście - ten system jest przez Totolotka w pełni wspierany. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę “Aplikacja” na stronie bukmachera, a znajdziesz przejrzystą instrukcję pobrania apki.

Na tę chwilę nie ma niestety możliwości pobrania aktualnej wersji aplikacji na urządzenia Apple. Prawdopodobnie jest ona w trakcie przygotowywań. Na App Store wciąż jest dostępna aplikacja pod nazwą i brandingiem Totolotka, ale widać na niej nieaktualne logo i layout. Raczej nie liczylibyśmy więc na to, że po ściągnięciu tej wersji aplikacji będą dostępne wszystkie potrzebne usługi i że będą one dobrze działać.

Aplikacja mobilna TotolotkaTotolotek aplikacja mobilna


Głównym minusem apki tego bukmachera jest fakt, że póki co nie została udostępniona na urządzenia z systemem iOS. A posiadacze urządzeń Apple mają czego żałować, bo program dostępny już dla Androidowców jest naprawdę niezły.

Aplikacja jest ładnie zaprojektowana i estetyczna - tak samo jak strona główna Totolotka przeszła ona spory lifting. Jest utrzymana w stylu złożonym głównie z koloru białego i czarnego z żółtymi dodatkami. Jest dzięki temu dużo bardziej przejrzysta niż w przeszłości, kiedy praktycznie całe menu było czarne, a małe przyciski nie wyróżniały się za bardzo na jego tle.

Obecnie przyciski są dużo większe, więc prościej trafić w nie palcem. Na ekranie mieści się mniej informacji, na przykład mniej kursów niż kiedyś, ale dzięki temu jest dużo bardziej przejrzyście. Może będziesz musiał trochę więcej poprzesuwać palcem, ale za to dużo szybciej dopatrzysz się potrzebnych informacji. Naszym zdaniem to zmiana w dobrym kierunku.

Płynne jest także przełączanie się pomiędzy kategoriami. Możesz oczywiście poruszać się pomiędzy zakładami przedmeczowymi i na żywo, a także przeglądać ofertę, klikając na wybrane dyscypliny i rozgrywki. Na bieżąco w różnych kolorach podświetlają się także poszczególne kursy, sygnalizując, czy akurat spadają, czy rosną.


Sprawdź aplikację mobilną


Funkcje aplikacji Totolotka


Aplikacja Totolotka pozwoli Ci na pełnowymiarowe korzystanie z usług tego bukmachera. Wśród jej funkcji znajdziesz między innymi poniższe:
  • Przeglądanie pełnej oferty zakładów przedmeczowych i na żywo. Piłka nożna, hokej, koszykówka, siatkówka, esporty i wiele więcej - to wszystko będziesz mieć dostępne w swojej kieszeni z apką Totolotek.
  • Obstawianie kuponów. Wygodnie, przy pomocy kilku stuknięć palcem, będziesz składać kupony pojedyncze i AKO. Będziesz mieć możliwość dobrania odpowiedniej stawki, przejrzenia dostępnych opcji i ostatecznego zatwierdzenia zakładu.
  • Przeglądanie postawionych już zakładów.
  • Zlecanie wpłat i wypłat. Dostępne są następujące metody składania depozytów: Dotpay, Tpay, Blik, Skrill, Visa, MasterCard, bonus.card i Paysafecard. Przy użyciu dowolnej z nich będziesz mógł wrzucić kasę na konto. Wypłatę można natomiast zlecić wyłącznie na swoje własne konto bankowe.
  • Korzystanie z bonusów. Możesz przeglądać ofertę promocyjną, sprawdzić stan swojego konta bonusowego i brać udział w wybranych akcjach promocyjnych.
  • Według bukmachera czasami możesz się spodziewać specjalnych bonusów stanowiących wynagrodzenie za to, że korzystasz z aplikacji mobilnej.
  • Korzystanie z BetClubu. To program lojalnościowy bukmachera, w ramach którego zbierasz punkty za obstawianie zakładów. Jeśli uzbierasz ich wystarczającą liczbę, będziesz mógł wymienić je na prawdziwą kasę. Jest to możliwe także na apce mobilnej.
  • Ustawianie limitów. Jeżeli będziesz chciał ograniczyć ilość czasu czy pieniędzy, jakie chcesz poświęcać na zakłady, to będziesz mógł zrobić to także przy pomocy urządzenia mobilnego z zainstalowaną apką.
  • Zarządzanie kontem. Na telefonie i tablecie jest dostępna zakładka “Moje konto”.
  • Szukanie pomocy. Na urządzeniach mobilnych jest także dostępna sekcja “FAQ i pomoc”.


Co do bonusów, to Totolotek nie skłamał! Przez ostatnie miesiące roku 2019 funkcjonuje nowa promocja mobilna. Dzięki niej, jeżeli w trakcie trwania promocji dokonasz pierwszego depozytu za pomocą aplikacji, otrzymasz od tej wpłaty bonus 100% do maksymalnej kwoty 49 zł. Bardzo miło, że doczekaliśmy się spełnienia obietnicy o ekskluzywnych bonusach mobilnych.

Ogólnie aplikacja mobilna Totolotka to naprawdę dobry kawałek mobilnej bukmacherki. Umożliwi Ci ona robienie praktycznie wszystkiego, co mógłbyś robić na komputerze, a do tego dobrze wygląda i daje się obsługiwać w naprawdę intuicyjny sposób. Szkoda tylko, że póki co jest dostępna wyłącznie na Androida. Owszem, w Polsce jest więcej użytkowników tego systemu, ale fani Apple to jednak także spora i znacząca grupa. Mamy więc nadzieję, że Totolotek jak najszybciej udostępni najnowszą wersję swojej apki również na iOS.


Obstawiaj na telefonie