Superbet wprowadził system płatności PayPal

Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet
Na zdjęciu: Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się legalnych bukmacherów w Polsce. To efekt zarówno szeroko zakrojonej akcji marketingowej, jak i atrakcyjnej oferty skierowanej zarówno do klientów punktów stacjonarnych, jak i tych korzystających z Superbet online. Bukmacher wciąż staraj się rozwijać, dlatego wprowadził do swojej oferty system płatności PayPal.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Superbet to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się legalnych bukmacherów w Polsce
  • Bukmacher poszerzył swoją ofertę o system płatności PayPal
  • Niesie on ze sobą wiele korzyści i jest jednym z najbezpieczniejszych systemów płatności

Superbet stawia na bezpieczeństwo swoich użytkowników

Bukmacher Superbet znany jest ze swojej szerokiej oferty i satysfakcjonujących kursów na poszczególne wydarzenia. Chcąc dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców i zwiększać jakość oferowanych usług, postanowił on wprowadzić nową metodę płatności, w postaci systemu PayPal. Jest to portfel elektroniczny, który umożliwia procesowanie płatności za pomocą konta internetowego. Konto pozwala także na przechowywanie zgromadzonych środków.

Serwis pozwala na integrację z kontem bankowym lub kartami kredytowymi i debetowymi, co oznacza, że nasze konto bankowe oraz karty mogą zostać bezpośrednio powiązane z kontem, ułatwiając przy tym proces wpłat i wypłat. Płatności można realizować za pomocą portfela PayPal oraz kartą powiązaną z kontem.

Zalet korzystania z systemu PayPal jest wiele, a do głównych zaliczyć można fakt, że jest to jeden z najbezpieczniejszych systemów płatności. Numery kart kredytowych/kont bankowych nie są podawane przy procesowaniu płatności, a wpłaty i wypłaty trafiają bezpośrednio do odbiorców. PayPal jest łatwy w użyciu zarówno przy korzystaniu z aplikacji mobilnej, jak i strony internetowej System ma powiązanie z kontami bankowymi i kartami kredytowymi/debetowymi, dzięki czemu nie ma konieczności wpisywania numerów kont przy każdej transakcji. W ten sposób chroni on przed nielegalnymi transakcjami.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze