Superbet przedłużył akcję Super Box. W bonusach krocie do wygrania

Sławomir Peszko jest ambasadorem marki Superbet
Superbet Na zdjęciu: Sławomir Peszko jest ambasadorem marki Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie mają dobrą wiadomość dla swoich użytkowników. Promocja Super Box została przedłużona na maj. W puli nagród globalnego bukmachera znajduje się 5 milionów złotych.

  • Zakłady bukmacherskie przedłużyły akcję Super Box na maj
  • W puli nagród sa ogromne pieniądze
  • Bukmahcer przygotował atrakcyjne bonusy dla użytkowników

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Ogromna pula nagród w akcji Superbet

Superbet zakłady bukmacherskie podjęły decyzję o przedłużeniu akcji Super Box. Jeśli są użytkownicy, którzy zaliczyli komplet wizyt na stronie w kwietniu, mogą powtórzyć osiągnięcie w maju. Globalny bukmacher daje możliwość skorzystania z dodatkowych 31 szans na atrakcyjne bonus. Pula nagród liczy 5 milionów złotych.

Jaką strategię można obrać na zwycięstwo? Superbet udzielił kilku podpowiedzi.

1. Pobudka, dzień jak każdy. Ogarniasz, że jest co prawda wiosna, ale emocje już sięgają zenitu niczym w grudniowy poranek, gdy byłeś uczniem pierwszych klas szkoły podstawowej. Odpalasz apkę Superbet (zamiast otwierania okienka w papierowym kalendarzu adwentowym), zerkasz jednym okiem i już wiesz – ten bonus jest stworzony dla Ciebie!

2. Wszystkie tematy w Twoim “korpo” pozamykane, stoisz w blokach startowych do wyjścia za próg biura, ale nagle orientujesz się, że zostało 20 minut do magicznej godziny 17:01. Idealny czas, żeby przejrzeć statystyki, ofertę i złożyć rekreacyjny kupon na dzisiejszy wieczór przed sportowymi TV. Ale hola hola! Trzeba sprawdzić Super Box! Być może Twój kupon kwalifikuje się do otrzymania bonusu, może drobna korekta kuponu lub akcja na stronie Superbet.pl i będzie można ograbić tego przemiłego bukmachera na dodatkową kwotę lub zagrać za darmo?

3. Majówka, wjeżdża kolejna karkówka z grilla na RODos u kumpla. W żołądku nie ma już miejsca, ale przypominasz sobie wspaniały klimat niższych lig piłkarskich, gdzie zestaw kiełba, buła, mix keczupu i musztardy oraz ogórek kiszony od Pani Krysi ze stoiska za trybuną KURŁA SUD, to wspaniałe doznania dla kubków smakowych i skromny uszczerbek dla portfela. Nostalgiczna atmosfera udziela Ci się na tyle, że sięgasz po SUPER REGIO – najszerszą ofertę bukmacherską na niższe ligi piłkarskie w Polsce. A gdyby tak połączyć to z bonusem z SUPER BOX? Sprawdzasz, a tam akurat na dziś freebet za postawienie piłkarskiego AKO! Co za fuks fart!

W akcję wczuli się także Jerzy Dudek, czy Sławomir Peszko, którzy wzięli udział w najnowszej kampanii internetowej Superbet. Warto zapoznać się dyskusją byłych reprezentantów Polski o nowym napastniku Gromu Różaniec.

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Czytaj więcej: Superbet wystartował z Super Boxem z ogromną pulą nagród

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze