STS wystartował z akcją na 100-lecie Lecha

Dawid Kownacki
fot. STS zakłady bukmacherskie Na zdjęciu: Dawid Kownacki

Lech Poznań 19 marca skończy 100 lat. Ukoronowaniem jubileuszu ma być wygranie mistrzostwa Polski. Tymczasem STS zakłady bukmacherskie jako sponsor strategiczny Kolejorza włączył się we wspólne świętowanie 100-lecia klubu.

  • Lech Poznań wkrótce będzie obchodził 100-lecie istnienia
  • STS przygotował specjalną akcją, włączając się w świętowanie z klubem z Poznania
  • Właśnie wystartowała akcja 100×100, w której można wygrać unikatową koszulkę Kolejorza

STS świętuje z Lechem

Lech Poznań przygotował atrakcyjną akcję, dzięki której można uzyskać bonus w postaci 19,22 PLN. To jednak nie wszystko. Bukmacher z siedzibą w Katowicach przygotował specjalne zadania dotyczące wyjątkowej akcji. Można po ich wykonaniu wygrać koszulkę zespołu z Poznania. Wyjątkowy trykot jest przygotowany dla 100 najlepszych osób. Będzie on jednak dostępny dopiero po zrealizowaniu ostatniego zadania w akcji STS zakłady bukmacherskie.

Jakie zadania bukmacher przygotował dla swoich użytkowników? Na dzisiaj odkryta jest tylko jedna karta. Mowa o wpłaceniu depozytu w postaci 25 złotych, który oczywiście można przeznaczyć na grę po zarejestrowaniu konta. Kolejne zadanie będą ujawniane wraz z upływem czasu. Warto śledzić na bieżąco stronę STS.

Darmowy zakład 30 zł od STS

Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony, odbierzesz darmowy zakład o wartości 30 zł na to spotkanie. Jak odebrać darmowy zakład (freebet)? W czasie rejestracji na stronie bukmachera wpisz STS kod promocyjny GOAL, który aktywuje pakiet bonusów do 1504 zł. Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz 30 zł na konto bonusowe.

Darmowy zakład za rejestrację otrzymasz bez konieczności wpłacania depozytu na konto w STS zakłady bukmacherskie. Jeśli jednak zdecydujesz się na wpłatę środków, to będzie Ci przysługiwał również zakład bez ryzyka do 234 zł oraz bonus powitalny do 1200 zł.

Zakład bez ryzyka 100 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze