STS oferta na dziś – poniedziałek 06.09.2021

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie STS

Dzień po meczu reprezentacji Polski z San Marino w ofercie zakładów bukmacherskich STS nadal króluje piłka nożna i eliminacje Mistrzostw Świata. Pomiędzy ofertą futbolową znalazło się także miejsce dla Igi Świątek oraz polskich siatkarzy.

  • Świątek rywalizuje o ćwierćfinał US Open
  • Reprezentacja Polski w siatkówce zagra z Belgią w Krakowie
  • Kolejne zespoły grają w eliminacjach Mistrzostw Świata w piłce nożnej

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bencic – Świątek

Iga Świątek w walce o ćwierćfinał US Open zagra z Belindą Bencic (12. miejsce w rankingu WTA). Według legalnego polskiego bukmachera STS, Świątek jest faworytką rywalizacji z Bencic. Obie zawodniczki zmierzyły się ze sobą w lutym. W finale turnieju w Adelajdzie lepsza była Polka, która wygrała to starcie w dwóch setach. Czy Świątek powtórzy dobry wynik?

Zwycięzca meczu

Bencic – Świątek

STS
2.10
Bencic
1.90
Świątek
Przejdź do STS

Eliminacje Mistrzostw Świata

Poniedziałek to dzień przerwy w europejskiej części rywalizacji o Mundial 2022. Dlatego w ofercie STS na dziś znajdziemy przede wszystkim spotkania zespołów afrykańskich. Tam RPA zmierzy się z Ghaną a Wybrzeże Kości Słoniowej z Kamerunem. W obu spotkaniach ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Kursy STS na te mecze są baradzo wyrównane.

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie

Siatkarskie Mistrzostwa Europy

W ofercie STS na dziś nie mogło zabraknąć siatkówki. Po dobrym rozpoczęciu rywalizacji na Mistrzostwach Europy Biało-czerwoni zagrają dziś z Belgią. Rywal o wiele niżej notowany, więc kurs zaledwie 1.07 na zwycięstwo Polaków nie może dziwić. Może się jednak przydać do podbicia wybranych kuponów AKO.

Zwycięzca meczu

Polska – Belgia

STS
1.07
Polska
8.65
Belgia
Czytaj recenzję Recenzja Przejdź do STS

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze