Legia Warszawa o krok od awansu. Prognozy przed meczem z Aston Villą

Legia Warszawa jest o krok od awansu do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy. Legioniści mogą dopiąć swego w meczu z Aston Villą. Jak widzą to bukmacherzy?

Matty Cash, Patryk Kun
IMAGO / Fotostyk Na zdjęciu: Matty Cash, Patryk Kun
  • Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Aston Villą w 5. kolejce Ligi Konferencji Europy
  • Wicemistrzowie Polski są o krok od awansu do fazy pucharowej rozgrywek
  • Sprawdź, jak widzą to spotkanie bukmacherzy

Aston Villa – Legia Warszawa: przewidywania bukmacherów

Legia Warszawa z dużym powodzeniem rywalizuje w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Na dwa mecze przed końcem Legioniści są o krok od awansu. Do pełni szczęścia potrzebują jednego punktu w pozostałych spotkaniach lub korzystnych wyników w meczach rywali.

W piątej kolejce wicemistrzów Polski czeka trudna przeprawa, bo rywalem będzie Aston Villa. Angielska drużyna jest wymieniana w gronie głównych faworytów do końcowego triumfu. Czy Legii uda się ponownie sprawić niespodziankę? Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w Warszawie polski zespół wygrał 3:2.

Kto wygra mecz?

Aston Villa 0%
Legia Warszawa 60%
Będzie remis 40%
5+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Aston Villa
  • Legia Warszawa
  • Będzie remis

Bukmacherzy nie spodziewają się zwycięstwa Legii Warszawa. Bardzo zróżnicowane kursy na to spotkanie wyraźnie wskazują, że faworytem jest Aston Villa. Betclic na wygraną wicemistrzów Polski oferuje współczynnik oscylujący w granicach 10.00.

Spore wątpliwości budzi ostatnia forma drużyny Kosty Runjaicia. Biorąc ten fakt pod uwagę, można się spodziewać, że The Villans zdobędą w starciu z Legionistami nawet trzy gole. Obstawiając to zdarzenie, warto wykorzystać Betclic kod promocyjny GOALPL, który umożliwia zawarcie zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Betclic
2.02
Aston Villa powyżej 2,5 gola

W barwach gospodarzy od pierwszej minuty można się spodziewać Matty’ego Casha. Czy reprezentant Polski trafi do siatki? Bukmacher Betclic na gola prawego obrońcy proponuje wysoki kurs osiągający wartość około 5.60. To dość ciekawe rozwiązanie na zakład SOLO.

Betclic
5.60
Matty Cash strzeli gola

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze