Legalni bukmacherzy: Wygraj bilety na mecz Polska – Izrael

Już niedługo reprezentacja Polski rozpocznie rywalizację w eliminacjach do Mistrzostw Europy. Tymczasem firma bukmacherska STS przygotowała specjalną ofertę dla czytelników goal.pl, dzięki której możecie zgarnąć podwójne zaproszenie na czerwcowy mecz Polska – Izrael na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Oferta skierowana jest do użytkowników, którzy w dniach między 8 marca a 12 maja 2019 roku, założą konto w serwisie STS i podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” wpiszą kod MAXBONUS. Co ważne akcja łączy się z bonusem powitalnym do 1000 złotych, a kod MAXBONUS pozwala na otrzymanie startowego bonusu w wysokości 30 zł.

Przejdź na stronę STS

Aby powalczyć o zaproszenie na mecz z Izraelem, należy po pozytywnej weryfikacji konto, dokonać pierwszej wpłaty, a także zawrzeć zakład SOLO lub AKO za minimum 20 złotych z jak najwyższym kursem ogólnym na kuponie. Na użytkowników czekają cztery podwójne zaproszenia na mecz Polska – Izrael oraz doładowanie konta bonusowego na kwotę 30 zł.

W akcji biorą udział cztery kupony z najwyższym kursem ogólnym, liczonym na moment rozliczenia kuponu, które zostały rozliczone jako wygrane do 12 maja 2019 roku godz. 23:59.

Uzyskany bonus, w celu jego wypłaty, należy obrócić na trzykrotność otrzymanej kwoty. Otrzymując bonus w wysokości 30 złotych należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 90 złotych. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze