ŁKS Łódź wraca do Ekstraklasy
ŁKS Łódź wraca do Ekstraklasy ŁKS Łódź

Legalni bukmacherzy: forBET nadal z ŁKS Łódź

W pierwszej kolejce nowego sezonu Ekstraklasy ŁKS Łódź będzie podejmował Lechię Gdańsk. Piłkarze z Łodzi zagrają z logo forBET na koszulkach.

Czytaj dalej…

Od III ligi do Ekstraklasy, to droga którą przeszli wspólnie Łódzki Klub Sportowy oraz forBET Zakłady Bukmacherskie.

Współpraca sponsorska pomiędzy klubem, a bukmacherem rozpoczęła się w październiku 2016 roku. ŁKS był w tym czasie czołowym zespołem… III ligi.

– Każde partnerstwo  musi posiadać jasno zdefiniowanie cele. Dla ŁKS celem jest powrót do elity piłkarskiej a dla forBET-u ugruntowanie pozycji wśród legalnie działających bukmacherów. Oba podmioty są na początku tej drogi. Wspólnie mogą osiągnąć cel – mówił na początku 2017 roku Dariusz Lis, dyrektor ŁKS.

Jak się okazało cel udało się zrealizować. Klub z Alei Unii od tego czasu trzykrotnie świętował awans do wyższej klasy rozgrywkowej, a 19 lipca zagra z Lechią Gdańsk w meczu 1. Kolejki PKO Ekstraklasy w sezonie 2019/20.

Jak udało nam się dowiedzieć, na koszulkach piłkarzy ŁKS nadal będzie znajdowało się logo forBET Zakłady Bukmacherskie. Umowa zostanie przedłużona, a jej szczegóły zostaną przedstawione podczas konferencji prasowej, która odbędzie się w najbliższych dniach.

Komentarze