REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminforBET bonus powitalny - do 2000 zł z kodem MAXBONUS


Z banerów na stronie bukmachera forBET można się dowiedzieć, że ma on w ofercie “najlepszy i najprostszy bonus powitalny na rynku”. Odważne stwierdzenie! Czy ma ono w sobie coś z prawdy? Cóż, te dwa tysiące rzeczywiście brzmią kusząco… W tym artykule prześwietlamy oferowany przez forBET bonus powitalny i warunki, które będziesz musiał spełnić, żeby wypłacić dodatkową kasę, a do tego polecamy nasz kod promocyjny MAXBONUS.

Odbierz swój bonus do 2000 zł!
Bonus powitalny forBET - szczegóły


Zacznijmy od tego, czego powinieneś się w ogóle spodziewać po bonusie powitalnym tego bukmachera. 2000 zł w środkach bonusowych to naprawdę niezła kasa. Od razu trzeba jednak wspomnieć, że nie dostaniesz jej całej na raz. 2000 zł to maksymalna kwota, jaką można uzyskać, a żeby to zrobić, należy dokonać trzech wpłat na odpowiednią wysokość - o tym trochę dalej.

W zasadzie czekają więc na Ciebie trzy bonusy - jeden o maksymalnej wartości 1000 zł i dwa po 500 zł. Nie jest to jakaś duża wada, ale warto mieć świadomość, że nie dostanie się całej reklamowanej kwoty od razu. 2000 zł to jednak wciąż naprawdę duża kasa i w tej kwestii trzeba przyznać, że forBET naprawdę oferuje jeden z najbardziej wartościowych bonusów wśród szanowanych bukmacherów z polskiego rynku.

forBET oferta powitalna
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Czy jest on jednak tak prosty, jak twierdzą marketingowcy z forBET? Cóż, to prawda, nie ma się czego bać, ale naszym zdaniem poziom skomplikowania warunków obrotowych wcale nie stoi na niższym poziomie niż u konkurencji. Ze szczegółami możesz się zapoznać poniżej, w instrukcji skorzystania z bonusu.

Jak uzyskać bonus powitalny?


Nie jest to jakieś szczególnie trudne, ale pewnych rzeczy musisz się jednak dowiedzieć. Na początek kilka warunków, które koniecznie muszą zostać spełnione:
  • Ofertę możesz wykorzystać tylko raz. Do tego przysługuje tylko jeden bonus na jeden adres IP i jedno gospodarstwo domowe, więc jeśli np. i Ty, i Twój brat chcecie obstawiać u forBET, to niestety musicie się zdecydować, który z Was założy konto.
  • Żeby założyć konto i wykorzystać bonus, musisz być pełnoletni i mieć możliwość weryfikacji tożsamości.
  • Promocja obowiązuje do 30.06.2020 do godziny 23:59.
  • Przy zakładaniu konta warto wykorzystać kod promocyjny “MAXBONUS”.


Żeby otrzymać kolejne kwoty bonusu, trzeba dokonać odpowiedniej liczby wpłat. Zasady przedstawiają się następująco:
  1. Za pierwszą wpłatę uzyskasz 100% bonusu do 1000 zł, czyli jeśli chcesz w pełni wykorzystać ofertę, musisz wpłacić 1000 zł. Minimalna wpłata to 20 zł.
  2. Za druga wpłatę uzyskasz 75% bonusu do 500 zł, czyli jeśli chcesz w pełni wykorzystać ofertę, musisz wpłacić 667 zł. Minimalna wpłata to 20 zł.
  3. Za trzecią wpłatę uzyskasz 50% bonusu do 500 zł, czyli jeśli chcesz w pełni wykorzystać ofertę, musisz wpłacić 1000 zł. Minimalna wpłata to 20 zł.


Odbierz swój bonus do 2000 zł!


Jak widzisz, aby otrzymać pełen bonus, czyli 2000 zł, łącznie będziesz musiał wpłacić 2667 zł. Łącznie wartość promocji wynosi więc około 75% od pierwszych trzech depozytów do 2000 zł.

Każdorazowo po otrzymaniu bonusu musisz go odblokować. W tym celu należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu. Aby warunek został spełniony, musisz obstawiać po całkowitym kursie wynoszącym minimalnie 2.0. Nie liczą się tutaj sporty wirtualne II i kupony systemowe, ale na szczęście możesz postawić dowolną liczbę kuponów, to znaczy, puścić jeden zakład na całą kwotę depozytu lub jakoś sobie tę sumę podzielić.

Nie zmienia to jednak faktu, że konieczność trzykrotnego zaryzykowania całego depozytu w celu odblokowania każdego bonusu jest dość dużym wymaganiem, które sprawia, że powitalna promocja forBET przestaje wydawać się taka znowu prosta i bezproblemowa. To raczej oferta dla osób niestroniących od ryzyka!

A więc udało Ci się odblokować bonus? To jeszcze nie koniec wyzwań, teraz czas na właściwy warunek obrotowy - ten dotyczący bonusowej kwoty. Nią także musisz obracać na zakładach o kursie minimalnym 2.0, ale dochodzi dodatkowy warunek. W przypadku kuponów AKO kurs każdego pojedynczego wydarzenia musi wynieść co najmniej 1.3. Tutaj również nie liczą się zakłady systemowe lub te na sporty wirtualne II. Obrotu należy dokonać czterokrotnie w ciągu 30 dni od aktywacji bonusu.

Wychodzi więc, że aby wypłacić bonus, trzeba obrócić jego kwotą pięciokrotnie lub nawet więcej razy, przy czym pierwszy raz warunek spełnia się na własnych pieniądzach w formie depozytu. A całą tę operację będzie trzeba powtórzyć trzykrotnie - przy każdej wpłacie zaliczającej się do akcji promocyjnej. Wniosek z tego taki, że oferowany przez forBET bonus powitalny jest, owszem, naprawdę smakowity i wartościowy, ale prostym raczej go nie nazwiemy. Jeśli podoba Ci się ta oferta i chcesz spróbować swoich sił w walce o 2000 zł, zapraszamy do rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego “MAXBONUS”.

Inne promocje


Trzeba przyznać, że u bukmachera forBET bonus powitalny to nie wszystko. Zawsze jest oprócz tego dostępne przynajmniej kilka promocji dla aktywnych graczy. Dość często się one zmieniają, dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudzić - często pojawiają się na przykład bonusy powiązane z odbywającymi się akurat ważnymi wydarzeniami ze świata sportu.

Poniżej podajemy kilka przykładowych akcji od forBET. Pamiętaj tylko, żeby w zakładce “Promocje” sprawdzić, czy interesujący Cię bonus wciąż jest aktualny. Ten bukmacher jest znany z naprawdę częstych przetasowań w ofercie promocyjnej!

  • Bonus urodzinowy - na początek naprawdę miły gest ze strony forBET. Każdy aktywny użytkownik świętujący swoje urodziny otrzymuje w prezencie 20 zł w środkach bonusowych. Warunki, które należy spełnić, żeby załapać się na tę promocję są zadziwiająco proste. Możesz nawet dostać zaległy prezent, jeśli założysz konto niedługo po dniu urodzin. Koniecznie zapoznaj się z regulaminem promocji i sprawdź, czy dostaniesz swoje dwie dyszki.
  • Wirtualne poniedziałki - w tej lipcowej promocji w każdy poniedziałek można dostać bonus za postawienie kuponu na sporty wirtualne I. Jeśli obstawisz zakład zgodnie z warunkami promocji (na określoną kwotę i z kursem całkowitym powyżej 2.0), otrzymasz bonus o wartości połowy postawionej kasy - niezależnie od tego, czy przegrasz, czy wygrasz.
  • Twój weekend bez podatku - w ramach tej promocji jeśli zagrasz w weekend, spełniając warunki promocji, to bukmacher pokryje za Ciebie podatek, czyli każda wygrana będzie sporo wyższa! Wystarczy postawić zakład z co najmniej trzema wydarzeniami przedmeczowymi, z których każde ma kurs minimalny 1.3.


To oczywiście nie koniec. Na stronie forBET bonus można zgarnąć na wiele różnych sposobów i dzięki naprawdę różnorodnym promocjom. Konkluzja jest taka, że trzeba samodzielnie jak najczęściej sprawdzać udostępnioną akurat ofertę - jest spore prawdopodobieństwo, że trafisz na jakąś ciekawą akcję obowiązującą tylko przez dzień albo dwa.


Kliknij i odbierz swój bonus