REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminforBET freebet


Oferty powitalne bukmacherów często opierają się na bonusie od pierwszego depozytu, darmowym zakładzie albo opcji cashbacku. Na forBET bez depozytu nie odbierzesz żadnego bonusu, ale za to masz szansę zgarnąć aż 2000 zł za dokonanie trzech pierwszych wpłat. Śmiało można powiedzieć, że to jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku. A co w takim razie z kodem promocyjnym? Czy możesz go wykorzystać u tego bukmachera? I czy możesz odebrać na forBET freebet? O tym wszystkim w kolejnych akapitach.forBET kod promocyjny


Kod promocyjny na ForBET jest dostępny. Jednak tym razem nie będzie Ci w ogóle potrzebny, żeby skorzystać z oferty powitalnej bukmachera. Co zatem musisz zrobić, aby mieć szansę na bonus wysokości aż do 2000 zł? Zaczynasz standardowo od rejestracji na stronie bukmachera. Następnie wpłacasz trzy pierwsze depozyty i to właśnie od nich dostajesz kolejne: 100%, 75% i 50% ich wysokości. Czy na forBET bez depozytu możesz coś dostać ekstra? Na chwilę obecną bukmacher nie przygotował takiego bonusu, ale oczywiście wszystko jest możliwe i może wkrótce coś się pojawi. W końcu żeby przyciągnąć nowych graczy każdy musi się starać, bo konkurencja na rynku zakładów sportowych jest naprawdę spora. Jeżeli tylko pojawi się możliwość żeby wykorzystać kod bonusowy MAXBONUS u tego buka i zgarnąć na forBET freebet, my Cię o tym na pewno poinformujemy.

forBET darmowy zakład


Obecnie darmowy zakład u tego bukmachera nie jest oferowany w pakiecie powitalnym. Nie ma się jednak czym martwić. Tutaj wszystko może się jeszcze zmienić i możliwe, że lada moment taka promocja pojawi się na forBET. Freebet to nic innego jak darmowy zakład, który dostajesz od buka. Zazwyczaj możesz wykorzystać go na większość dostępnych zdarzeń. Czasami zdarzają się pewne ograniczenia, ale to indywidualna sprawa każdego operatora. Generalnie jest to bardzo fajna opcja na rozpoczęcie przygody z bukmacherką, ponieważ w razie przegranej, nic nie tracisz. Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać aż na forBET freebet będzie dostępny dla nowych graczy.

forBET bonus bez depozytu


Wiele bukmacherów w swoich ofertach powitalnych proponuje nowym graczom tzw. bonus bez depozytu. Co to oznacza? Dostajesz coś ekstra już za sam fakt założenia konta na stronie wybranego buka. Zazwyczaj jest to darmowy zakład. Na naszym rynku bukmacherów online, kwota takiego freebeta waha się pomiędzy 20 a 50 zł. Niestety, tak jak już wspomnieliśmy, takiej opcji nie ma na forBET. Bez depozytu tutaj niewiele wskórasz. Bukmacher wynagradza to jednak sowicie. Sprawdź jak zdobyć bonus na forBET!

forBET - bonus
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Jak zdobyć na forBET bonus od depozytu


No to teraz przejdźmy do rzeczy. Oferta powitalna tego bukmachera robi wrażenie! W sumie możesz zgarnąć do 2000 zł! Dlatego pomimo, że na forBET bez depozytu nic nie dostaniesz, nie ma co narzekać, bo tak wysoki bonus zdarza się rzadko. No i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Warunki tej promocji są proste i zrozumiałe. To bardzo istotne, bo nie zawsze tak jest. Dlatego mimo że, na forBET freebet nie jest częścią oferty, warto uważniej przyjrzeć się temu bukmacherowi.

Rejestracja na forBET


Żeby odebrać bonus musisz zacząć od założenia konta na stronie bukmachera. Cały proces rejestracji nie jest jakoś bardzo skomplikowany i nie zajmie Ci dużo czasu. Przejdź naszym linkiem na stronę forBET i kliknij zielony przycisk z napisem “rejestracja”. Przy zakładaniu konta będziesz musiał podać swoje dane osobowe czyli: imię i nazwisko, datę urodzenia (pamiętaj, że musisz być pełnoletni), numer PESEL oraz numer dokumentu tożsamości i jego datę ważności. Będziesz również poproszony o przesłanie skanu dowodu lub paszportu. Możesz również przesłać zdjęcie zrobione telefonem. Weryfikacja konta może potrwać do 30 minut. W rzeczywistości trwa to dosłownie chwilę. Jeżeli masz już konto na forBET, nie pozostaje Ci nic innego jak wpłacić pierwszy depozyt i odebrać bonus powitalny!

Warunki obrotu bonusem


Tak jak wspomnieliśmy, na razie na forBET bez depozytu nic się nie wydarzy. Za to bukmacher postarał się to zrekompensować i możesz u niego odebrać bonus aż od trzech pierwszych wpłat! Wyjaśnimy Ci krok po kroku co zrobić, aby móc skorzystać z tej oferty i jakie są warunki tej promocji. Naturalnie zaczynasz od założenia konta na forBET. Następnie wpłacasz trzy pierwsze depozyty, za które dostajesz bonusy:
  • 100% od pierwszej wpłaty - maksymalnie 1000 zł
  • 75% od drugiej wpłaty - maksymalnie 500 zł
  • 50% od trzeciej wpłaty - maksymalnie 500 zł

Rachunek jest prosty. W sumie masz szansę na zgarnięcia aż 2000 zł. Oczywiście wysokość kwoty zależy od wysokości Twojego depozytu. Im więcej wpłacisz tym będzie on wyższy. (minimalny depozyt wynosi tylko 20 zł) Darmowe środki zostają przyznane automatycznie po dokonaniu każdej z wpłat. Co jeszcze musisz wiedzieć:
  • Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu po całkowitym kursie min. 2.0
  • Żeby wypłacić środki bonusowe musisz je obrócić czterokrotnie
  • Kupny jakie możesz wybrać to: zakład pojedynczy z minimalnym kursem 2.0 lub zakład typu AKO z ogólnym kursem minimalnym 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia minimum 1.3
  • Do obrotu nie są zaliczane kupony systemowe oraz zdarzenia z oferty Sportów Wirtualnych II
  • Na obrót bonusem masz aż 30 dni

Może wygląda to na trochę zagmatwane, ale krok po kroku powinieneś sobie poradzić. Uwierz, że u innych operatorów wygląda to znacznie gorzej, a warunki obrotu bonusem są bardzo wygórowane.


forBET inne promocje
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Inne promocje na forBET


Nie samym bonusem powitalnym człowiek żyje, dlatego jeżeli już go wykorzystasz, pora zajrzeć w zakładkę “promocje” na stronie bukmachera. Na pewno znajdzieciesz tam coś w sam raz dla Ciebie. Jeżeli jesteś fanem virtuali może Twoja uwagę przyciągną “Wirtualne Poniedziałki”? Jest tu też wiele naprawdę ciekawych promocji czasowych, związanych np. Z jakimś ważnym wydarzeniem w świecie sportu.

ForBET podsumowanie


Jeżeli interesuje Cię odebranie wysokiego bonusu powitalnego, śmiało uderzaj do forBET. Na sam poczatek mozesz tu zgarnąć aż do 2000 zł. To niewątpliwie jeden z głównych atutów tego buka. Nie omówiliśmy w tym artykule oferty zakładów sportowych, ale zapewniamy Cię, że stoi ona również na bardzo wysokim poziomie.Czego więcej byśmy sobie życzyli? Marzy nam się jakiś bonusik na forBET bez depozytu, tylko za samą rejestrację. Kod promocyjny MAXBONUS jest dostępny, jednak na razie nie ma go jak wykorzystać. Może by tak dał nowym graczom forBET freebet chociaż za 20 zł? To nasze oczekiwania, które mają spore szanse na spełnienie. W końcu ten bukmacher nie raz udowodnił, że potrafi wykazać się gestem.

Odbierz bonus do 2000 zł!