Kto nowym trenerem reprezentacji Polski? Kursy bukmacherów

Andrij Szewczenko
PressFocus Na zdjęciu: Andrij Szewczenko

Reprezentacja Polski do rozpoczynających się w marcu eliminacji do Euro 2024 przystąpi z nowym selekcjonerem. Kto zostanie następcą Czesława Michniewicza na tym stanowisku? Bukmacherzy mają swoich faworytów. Przedstawiamy kursy na nowego trenera reprezentacji Polski.

  • Czesław Michniewicz nie poprowadzi już reprezentacji Polski. Jego umowa nie zostanie przedłużona
  • W gronie kandydatów do jego zastąpienia wymieniani są m.in. Andrij Szewczenko, Nenad Bjelica czy Herve Renard
  • Według bukmacherów zdecydowanie prawdopodobniejsza jest opcja zagranicza

Reprezentacja Polski – opcja polska czy zagraniczna?

Pierwszym pytaniem jakie nachodzi na myśl przy rozważaniu kandydatur na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski jest, czy PZPN zdecyduje się na opcję zagraniczną czy polską. Na chwilę obecną zdecydowanie bardziej prawdopodobna wydaje się być opcja zagraniczna. Podobnego zdania są bukmacherzy. W STS kurs na to, że kadrę obejmie trener zza granicy wynosi 1.15, podczas gdy kurs na “opcję polską” to już 4.75.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski – trener z Polski czy zza granicy?

STS
1.15
Trener z zagranicy
4.75
Trener z Polski
Zagraj!
Betfan
1.35
Trener z zagranicy
3.00
Trener z Polski
Zagraj!

Kursy aktualne na 22.12.2022 14:18

Kto nowym selekcjonerem reprezentacji Polski?

Giełda nazwisk potencjalnych następców Czesława Michniewicza ruszyła już w ubiegłym tygodniu, kiedy pojawiły się pierwsze informacje o tym, że dotychczasowy selekcjoner może nie zachować swojej posady. Oficjalna decyzja o rozstaniu została ogłoszona przez PZPN w czwartek i władze związku od razu ruszyły do poszukiwania nowego selekcjonera.

Kandydatów do objęcia tej posady i poprowadzenia kadry w najbliższy latach nie brakuje. Według bukmacherów faworytem jest Andrij Szewczenko, który z pracą z polską reprezentacją łączony był już po odejściu Paulo Sousy. Wówczas zdecydowano się jednak na kandydaturę Czesława Michniewicz. Ukrainiec nadal jest dostępny na rynku i jego nazwisko w ostatnim czasie było najczęściej wymieniane w kontekście reprezentacji Polski.

Według medialnych informacji PZPN tym razem nie zamierza oszczędzać i jest gotowy na wyłożenie dużej kwoty, jeżeli pojawi się odpowiedni kandydat. To niewątpliwie daje szersze pole manewru. Według bukmachera BETFAN do grona poważnych kandydatów zaliczani są również Roberto Martinez (kurs 7.00), Nenad Bjelica (8.00) i Vladimir Petković (8.00).

Mniejsze szanse bukmacher daje polskim trenerom, ale zaskoczeniem może być, że najwyżej “wyceniane” są szanse Adama Nawałki – kurs 10.00. Dwa razy wyższy kurs widnieje natomiast przy nazwisku Marka Papszuna.

trener bukmacher kurs
ANDRIJ SZEWCZENKO Betfan
5.00
ROBERTO MARTINEZ Betfan
7.00
NENAD BJELICA Betfan
8.00
VLADIMIR PETKOVIC Betfan
8.00
ADAM NAWAŁKA Betfan
10.00
MAREK PAPSZUN Betfan
20.00
HERVE RENARD Betfan
20.00
PAULO BENTO Betfan
20.00
MACIEJ SKORŻA Betfan
20.00
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 grudnia 2022 15:14.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze