Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminFortuna wypłaty


Wypłaty pieniędzy są rzeczą, na którą gracze zwracają szczególną uwagę. Nie trudno domyśleć się dlaczego. Gracze chcą być spokojni, że bukmacher wypłaci ich pieniądze i zrobi to dodatkowo niezwykle szybko. Jak wobec tego wyglądają w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty? Sprawdź szczegóły poniżej.


Obstawiaj w Fortunie!
Wypłaty w Fortunie

U bukmachera Fortuna wypłata wygranych pieniędzy możliwa jest tylko jedną metodą - przelewem bankowym. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć zatem, że to sytuacja niezwykle uboga. Cóż to za wypłaty bez portfeli wirtualnych, kart kredytowych, czy kodów Paysafecard? W rzeczywistości to błędne przekonanie.

Fortuna, tak jak i inne zakłady bukmacherskie zostały ograniczone przez obowiązujące w Polsce prawo. Bukmacher występując o licencję Ministerstwa Finansów musiał zgodzić się na kilka aspektów, w tym między innymi na to, że będzie akceptował jedynie wypłaty na rachunek bankowy.

Co to ma na celu? Przede wszystkim zabezpieczenie bukmachera, ale także graczy. Dzięki tej praktyce nie ma możliwości, że zarejestrujesz się na fałszywe dane lub ktoś inny zrobi to za Ciebie, gdyż pieniądze możesz wypłacić jedynie na swój osobisty rachunek bankowy. Jak dokładnie wyglądają w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty - sprawdzisz w dalszej części naszego artykułu.

Jak wypłacić wygrane?


We wszystkich zakładach bukmacherskich, więc także u buka Fortuna wypłata jest czymś, co marzy się każdemu klientowi. Jeżeli w parze ze słowem wypłata idzie przymiotnik duża to tym bardziej masz powody do radości i otwierania szampana. Wygrałeś, a może przymierzasz się do wygranej? Sprawdź, jak wyglądają u bukmachera Fortuna wypłaty.

Aby móc wypłacać, zweryfikuj konto!


Przede wszystkim priorytetowa jest kwestia samej możliwości wypłaty. Aby w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty środków były dla Ciebie dostępne, musisz posiadać zweryfikowane konto gracza.

Musisz więc wiedzieć, że jeżeli otworzyłeś konto w Fortunie, to jest ono tzw. kontem tymczasowym, czyli takim, które posiada pewne blokady. Najistotniejszą z nich jest właśnie brak możliwości wypłat wygranych. By “zdjąć” tą blokadę, należy aktywować konto, poprzez weryfikację swojej tożsamości.

Jak się zweryfikować? Następuje to poprzez przesłanie bukmacherowi skanów dowodu tożsamości. Ważne, by były one czytelne i w kolorze, a w przypadku dowodu osobistego zawierały dwie strony dokumentu. Opcjonalnie możesz też podesłać zeskanowany paszport. Skany możesz załączyć za pośrednictwem specjalnego formularza, który Fortuna umożliwia w zakładce ustawień konta gracza lub przesłać bezpośrednio na adres e-mail.

Weryfikacja z reguły nie powinna zająć bukowi więcej niż 1-2 godzin. Jeżeli z nieznanych Tobie przyczyn proces ten się przedłuża, możesz uderzyć do konsultanta na czacie online. Poproś o przyspieszenie weryfikacji, a jest duże prawdopodobieństwo, że to się stanie! Dlaczego? Ano dlatego, że konsultanci mają dostęp do Twojego konta i dokumentów i w ten sposób, osobiście mogą Cię zweryfikować.

Jak przebiega wypłata pieniędzy?


No dobra, jeżeli przeszedłeś pomyślnie weryfikację, to od teraz możesz powiedzieć: Fortuna wypłaty są dla mnie! Tak, dokładnie. Jedyne co musisz zrobić, to wygrać kasę, a może już wygrałeś i dlatego czytasz nasz artykuł?

Fortuna nie definiuje minimalnej kwoty wypłaty. Teoretycznie więc możesz wypłacić nawet 1 grosz, ale w praktyce pewnie nigdy to nie nastąpi. Drugą dobrą informacją jest to, że u buka Fortuna wypłata nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, czy prowizjami. Wypłacasz 100 złotych i cała stówka ląduje na Twoim rachunku bankowym. O to chodzi!

Jak więc wypłacić wygrane? Podążaj poniższymi krokami:
  • Zaloguj się na swoje konto u bukmachera Fortuna
  • Kliknij na “profil użytkownika”
  • Przejdź do “wypłata”
  • Podaj kwotę wypłaty


Teraz musisz poczekać, aż obsługa bukmachera zaakceptuje Twoje zlecenie wypłaty.
Bukmacher przetwarza wypłaty w dni robocze o godzinie 12:00. Zatem jeżeli nie zdążysz przed południem lub zlecisz wypłatę w weekend, to zostanie ona zaakceptowana w najbliższy dzień roboczy.

Pieniądze trafią na Twój rachunek bankowy od razu po zaakceptowaniu przez bukmachera Fortuna wypłaty - jeżeli Twój bank obsługuje szybkie płatności. Jeśli nie, to na kasę będziesz musiał poczekać maksymalnie 2 dni robocze.

Jest jeszcze jedna, dość istotna kwestia. Bukmacher pobiera podatek od Twoich wszystkich wygranych, zatem prawnie jest wszystko uregulowane, ale tylko do pewnego stopnia. Jeżeli jednorazowo wygrasz i wypłacisz powyżej 2280 złotych, to musisz odprowadzić dodatkowy podatek - na zasadach określonych przez PIT. Fortuna wówczas, na Twoją prośbę wystawi zaświadczenie o wygranej.

Czy mogę wypłacić bonus w Fortunie?


Poznałeś już, jak wygląda w zakładach bukmacherskich Fortuna wypłata wygranej kasy. A co w kwestii bonusów? Pewnie zastanawiasz się, czy możesz dostać bonus, wypłacić go i świętować? Niestety sprawa nie jest taka prosta. Każdy bukmacher zabezpiecza się na taką ewentualność - także Fortuna.

Zacznijmy jednak od początku. W Fortunie na start w chwili obecnej otrzymać możesz swoistego rodzaju hat-tricka. Pierwszy bonus to 100% od depozytu aż do 2000 złotych, drugi to darmowy zakład 20 złotych, a trzeci - zakład bez ryzyka, opiewający na kwotę 210 złotych. Darmowego zakładu, ani zakładu bez ryzyka nie wypłacisz od razu, a w przypadku bonusu od depozytu - jeśli go otrzymasz, to możesz wypłacić, ale jest pewien haczyk. Zapoznaj się zatem ze szczegółami.

Fortuna bonus
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Bonus od depozytu - jak wypłacić?


Napisaliśmy, że w bonusie od depozytu jest pewien haczyk. Nie mieliśmy jednak na myśli podstępu bukmachera Fortuna. Wypłata bonusu jest możliwa, ale dopiero, jak go otrzymasz. Żeby go zgarnąć, musisz spełnić określone warunki.

Tradycyjnie u legalnych bukmacherów otrzymujesz kasę od razu. Jest to zazwyczaj 100% od pierwszego depozytu - do określonej sumy. Takie pieniądze przed wypłatą musisz obrócić na warunkach konkretnego bukmachera. W Fortunie jednak kolejność ta została odwrócona.

Dodatkowe 100% od swojej wpłaty dostaniesz jeżeli swój pierwszy depozyt w ciągu 30 dni obrócisz 4 razy na zakładach akumulowanych (min. 3 zdarzenia) o kursie nie mniejszym, niż 1.60.

Wówczas zgarniesz 100% dodatkowej kasy - nawet 2000 złotych, jeżeli tyle właśnie wyniósł Twój pierwszy depozyt. Fajne jest to, że dalej nie masz już żadnych warunków obrotu. Czyli od razu dokonujesz u bukmachera Fortuna wypłaty, albo grasz dalej.

Darmowy zakład - czy da się od razu wypłacić?


Darmowy zakład w Fortunie to 20 złotych. Nie otrzymasz go dosłownie od razu, ponieważ wpierw na Twoje konto wpłyną punkty lojalnościowe. Te będziesz mógł jednak błyskawicznie wymienić właśnie na freebet o wartości 20 złotych, no chyba, że zechcesz kolekcjonować dalej. Czy da się go wypłacić? Niestety nie.

Darmowy zakład musisz wykorzystać w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Możesz obstawić nim praktycznie to, co chcesz. Jeśli wygrasz swój kupon - to mamy dobrą informację - w Fortuna wypłata możliwa jest od razu!

Zakład bez ryzyka i jego wypłata


No i wreszcie ostatni bonus, czyli powoli płyniemy do brzegu. Zakład bez ryzyka to bonus, który otrzymasz jeżeli nie trafisz swojego pierwszego kuponu. Bukmacher faktycznie zwróci środki (pomniejszone o podatek), ale nie pozwoli ich od razu wypłacić. Będzie chciał Cię chociaż na chwilę zatrzymać.

W zakładach bukmacherskich Fortuna wypłaty środków przyznanych dzięki zakładowi bez ryzyka możliwe są dopiero wówczas, kiedy dokonasz określonego w regulaminie bukmachera obrotu. Wymagany obrót nie jest aż nazbyt skomplikowany. Przyznanym bonusem musisz obrócić jeden raz na zakładach bukmacherskich, aby odblokować możliwość wypłaty.

Wiesz już, jak wygląda u bukmachera Fortuna wypłata wygranych pieniędzy, a także środków bonusowych. Na naszej stronie znajdziesz także inne informacje o tym legalnym bukmacherze. Mamy nadzieję, że nasze recenzje pomogą Ci wybrać właściwego bukmachera. Jaki jest właściwy? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy gracz sugeruje się innymi aspektami, aczkolwiek jednego możesz być pewien - na naszych stronach zamieszczamy porównanie najistotniejszych kwestii u każdego z legalnych bukmacherów.


Graj w Fortunie!