Finał Ligi Europy. Extra bonus od Superbet

Jerzy Dudek
Jerzy Dudek

Już w środę czekają nas emocje związane z finałem Ligi Europy, w którym Manchester United zmierzy się w Gdańsku z Villarreal. Superbet z tego okazji przygotował extra bonus, dzięki któremu możemy otrzymać 100 złotych więcej niż w standardowej ofercie powitalnej.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Oferta skierowana jest dla osób, które w dniach 25-26 maja zarejestrują się w Superbet zakłady bukmacherskie oraz dokonają wpłaty w minimalnej wysokości 100 złotych. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma nie tylko bonus w wysokości 50 złotych ze standardowej oferty, ale również extra bonus w wysokości 100 złotych.

Jaki bonus otrzymam?

  • Jeśli gracz dokona wpłaty 150 PLN, otrzyma 100 PLN dodatkowego bonusu i 50 PLN ze standardowej oferty.
  • Jeśli gracz dokona wpłaty 100 PLN, otrzyma 100 PLN dodatkowego bonusu i 50 PLN ze standardowej oferty.
  • Jeśli gracz dokona wpłaty 99 PLN, otrzyma tylko 50 PLN ze standardowej oferty.

Extra bonus zostanie aktywowany na Twoim koncie do 48 godzin od dokonania wpłaty. W ciągu trzech dni będziesz musiał zaakceptować środki bonusowe przyznane w ramach tej promocji. Warto w tym miejscu pamiętać, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus.

Jeżeli będziesz chciał wypłacić otrzymanie środki bonusowe musisz pamiętać, że wcześniej należy spełnić warunek dotyczący obrotu za łączną stawkę odpowiadającą 3-krotności kwoty otrzymanego bonusu. Obrotu można dokonać na kuponach z minimalnym kursem 1.80 (w przypadku zakładów AKO minimalny kurs każdego zdarzenia na kuponie musi wynosić 1.40).

Superbet

Aż do 584 zł

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500zł + freebet 34zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze