Bukmacherzy. Lecha stać na niespodziankę?

Piłkarze Lecha Poznań
Piłkarze Lecha Poznań fot. Adam Jastrzębowski/Lech Poznań

Już dzisiaj Lech Poznań rozpocznie rywalizację w fazie grupowej Ligi Europy, do której wraca po pięcioletniej przerwie. Kolejorza od razu czeka niezwykle trudne zadanie. Do stolicy Wielkopolski przyjedzie portugalska Benfica. Czy drużyna Dariusza Żurawia ma szansę na sprawienie niespodzianki? Prezentujemy kursy bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Kibice Lecha długo czekali na kolejny występ swojej drużyny w fazie grupowej europejskich pucharów. Kolejorz awans wywalczył w świetnym stylu, eliminując po drodze kilka wyżej notowanych zespołów. Teraz piłkarze Lecha, choć w rozgrywkach ligowych spisują się ze zmiennym skutkiem, będą chcieli potwierdzić, że ich wysoka forma na europejskich arenach nie była dziełem przypadku.

Zespół Dariusza Żurawia w czwartek stanie jednak przed ogromnym wyzwaniem. Ich rywalem będzie słynna Benfica, która uważana jest za głównego kandydata do wygrania grupy. Do Poznania drużyna prowadzona przez Jorge Jesusa również przyjechała w roli zdecydowanego faworyta, chcąc potwierdzić wysoką formę z ostatnich ligowych meczów.

W Poznaniu zdają sobie sprawę, że będą musieli wznieść się na wyżyny, aby sprawić niespodziankę, jaką bez wątpienia będzie już remis. Bukmacherzy nie mają wątpliwości i zdecydowanie większe szanse na sukces dają gościom. Kurs na wygraną Lecha w STS zakłady bukmacherskie wynosi aktualnie aż 7.00. Za zwycięstwo Benfiki, oczywiście po odliczeniu podatku, 1,47 zł za każdą postawioną złotówkę.

Lech Poznań – Benfica. Kursy 1×2
Drużyna
wygrana Lecha 7,00 Sprawdź ofertę STS
X 4,40 Sprawdź ofertę STS
wygrana Benfiki 1,47 Sprawdź ofertę STS
Lech/X 2,65 Sprawdź ofertę STS
X/Benfica 1,12 Sprawdź ofertę STS
Lech/Benfica 1,22 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 23.10.2020 09:36

Oferta STS na Lech – Benfica

STS, który jest również sponsorem Lecha Poznań, na czwartkowe spotkanie Ligi Europy z Benfiką przygotował bardzo obszerną ofertę zakładów. Które są godne rozważenia? Na pewno ten na “powyżej 2,5 bramki”. Defensywa Lecha przeciwko portugalskiemu gigantowi będzie bez wątpienia osłabiona, natomiast szkoleniowiec gości zabrał do Poznania wszystkich najlepszych zawodników. Możemy więc spodziewać się sporej ilości bramek. Aktualnie kurs wynosi 1.57.

Jeżeli spodziewacie się również bramki ze strony Lecha, warto również zwrócić uwagę na zakład “obie strzelą”, na który aktualnie kurs wynosi 1,75.

Kursy na mecz Lech – Benfica
zakład
powyżej 2,5 bramki 1,57 Sprawdź ofertę STS
powyżej 3,5 bramki 2,25 Sprawdź ofertę STS
obie strzelą 1,75 Sprawdź ofertę STS
obie strzelą + zwycięstwo Benfiki 2,90 Sprawdź ofertę STS
Benfica zdobędzie pierwszego gola 1,40 Sprawdź ofertę STS
Benfica wygra do zdera 2,60 Sprawdź ofertę STS
Moder strzeli bramkę 6,00 Sprawdź ofertę STS
wygrana Benfiki (handicap 1:0) 2,15 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
zakład bez ryzyka 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 16.10.2020 22:54

Zakład bez ryzyka 230 zł od STS

Sezon 2020/21 na europejskich boiskach w pełni. Z tej okazji STS zakłady bukmacherskie przygotowały bardzo atrakcyjną ofertę. Użytkownicy goal.pl mogą skorzystać z bonusu w postaci zakładu bez ryzyka do 230 zł!

Aby skorzystać z oferty, należy do 31 października zarejestrować konto w STS wykorzystując kod promocyjny GOAL. Po wniesieniu depozytu będziesz mógł postawić zakład (do 31 października) który będzie objęty swoistego rodzaju ubezpieczeniem. Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł konto depozytowe.

Co ważne, promocja łączy się z innymi bonusami na start – bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł.

Przejdź na stronę STSMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze