Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski fot. Grzegorz Wajda

Bukmacherzy. Polska faworytem meczu z Finlandią

W środę na stadionie w Gdańsku rozegrany zostanie mecz: Polska – Finlandia. Kursy oferowane przez bukmacherów na to spotkanie wskazują, że faworytem do zwycięstwa są podopieczni Jerzego Brzęczka.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Dla obu drużyn środowe spotkanie będzie przetarciem przed kolejnymi meczach w Lidze Narodów, które czekają je w najbliższych dniach. Już w niedzielę reprezentacja Polski, również na stadionie w Gdańsku, podejmować będzie Włochów, a trzy dni później zmierzy się we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną. Finów w kolejnych dniach czekają natomiast potyczki z Bułgarią i Irlandią.

W meczu z Finlandią Biało-Czerwoni nie zagrają w najsilniejszym zestawieniu. Trener Jerzy Brzęczek zapowiedział już, że da w tym meczu szansę zmiennikom oraz debiutantom. Będzie to dla nich doskonała okazja do zaprezentowania swoich możliwości trenerowi i być może wywalczenia sobie na stałe miejsca w składzie. Od pierwszej minuty na pewno zobaczymy w akcji Bartłomieja Drągowskiego. Niewykluczone, że szansę gry otrzymają również Michał Karbownik i Jakub Moder, którzy jeszcze w poniedziałek finalizowali swoje transfery do angielskiego Brighton.

Rywalem reprezentacji Polski będzie Finlandia, z którą do tej pory nasza drużyna radziła sobie bardzo dobrze. Z 31 dotychczasowych pojedynków wygrała aż 20, doznając przy tym zaledwie trzech porażek. Czy w środowy wieczór ten bilans zostanie jeszcze poprawiony? Zdaniem STS zakłady bukmacherskie są na to duże szanse. Największy polski bukmacher za każdą złotówkę postawioną na Polaków jest gotowy wypłacić 1.80 zł, oczywiście po odliczeniu podatku. Z kolei kurs na wygraną Finów w środowym meczu wynosi aktualnie 4.56.

Polska – Finlandia. Kursy
Drużyna
Polska 1,80 Sprawdź ofertę STS
X 3,60 Sprawdź ofertę STS
Finlandia 4,56 Sprawdź ofertę STS
Polska/X 1,20 Sprawdź ofertę STS
Finlandia/X 2,01 Sprawdź ofertę STS
Polska/Finlandia 1,29 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
bonus 100% do 1200 zł + freebet 30 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 06.10.2020 20:48

Kibice obejrzą bramki?

Środowe spotkanie pomiędzy Polską i Finlandią z trybun stadionu w Gdańsku będzie mogło obejrzeć kilkanaście tysięcy kibiców. Stanie się tak dzięki pozytywnej decyzji Komitetu Wykonawczego Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA), który dał “zielone światło” na powrót kibiców na trybuny podczas meczów drużyn narodowych.

Reprezentanci Polski mając za swoimi plecami fanów z pewnością będą chcieli spełnić ich oczekiwania i odnieść w środowy wieczór zwycięstwo. W ostatnim pojedynku obu zespołów, który miał miejsce w 2016 roku we Wrocławiu, Biało-Czerwoni wygrali efektownie 5:0. Trudno spodziewać się podobnego wyniku w środowy wieczór, ale kibice z pewnością będą chcieli obejrzeć kilka bramek.

Czy w Gdańsku zobaczymy przynajmniej trzy bramki? Kurs na “powyżej 2,5 bramki” w STS wynosi aktualnie 2.10. Według bukmachera bardziej prawdopodobna jest mniejsza ilość goli – kurs: 1.70. Warty zwrócenia uwagi jest kurs na zakład “obie drużyny strzelą gola”. Ten wynosi obecnie 2.05.

Kursy na mecz Polska – Finlandia
zakład
poniżej 2,5 bramki 1,75 Sprawdź ofertę STS
powyżej 2,5 bramki 2,10 Sprawdź ofertę STS
obie strzelą 2,05 Sprawdź ofertę STS
gol Polski 1,20 Sprawdź ofertę STS
Polska (handicap 0:1) 3,05 Sprawdź ofertę STS
Finlandia (handicap 0:1) 2,15 Sprawdź ofertę STS
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
bonus 100% do 1200 zł + freebet 30 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 06.10.2020 21:09Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze