Betclic przedłużył umowę z Piastem Gliwice

Koszulka Piasta Gliwice
Koszulka Piasta Gliwice PressFocus

Bukmacher Betclic pozostanie głównym sponsorem Piasta Gliwice. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy i podpisały umowę na dwa najbliższe lata. Logo legalnego bukmachera pozostanie na froncie koszulek drużyny prowadzonej przez Waldemara Fornalika.

Logo Betclic pojawi się nie tylko na koszulkach, ale będzie widoczne również na stadionie oraz w klubowych mediach społecznościowych. W oficjalnym komunikacie Piast poinformował, że współpraca zakłada także działanie aktywizujące kibiców, zarówno w trakcie spotkań, jak i za pośrednictwem social mediów.

– Przedłużenie umowy na kolejne dwa lata jest dowodem zaufania i jednocześnie wyraża satysfakcję z naszej współpracy w ostatnim okresie. Dobre wyniki sportowe i odpowiedzialne prowadzenie klubu przyciągają sponsorów. Cieszymy się, że Betclic “stawia” na nas, bo Piast obiera słuszny kurs stabilności i rozwoju. Chcielibyśmy, by w kolejnych latach ta współpraca przebiegała równie dobrze, co dotychczas – powiedział Grzegorz Bednarski, prezes Piasta Gliwice, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Zadowolenia z podpisania nowej umowy nie kryje również Bartłomiej Płoskonka, pełniący funkcję country managera w Betclic Polska: – Podjęcie decyzji o wspieraniu Piasta przez kolejne sezony było dla nas naturalne. Jako Betclic cenimy sobie współpracę z solidnymi markami i możliwość aktywizacji kibiców, którzy w Gliwicach stanowią ogromną wartość klubu. Jesteśmy przekonani, że nadchodzące rozgrywki dostarczą nam sporo pozytywnych emocji.

Cashback do 550 zł
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Komentarze