Znamy przyszłość Benzemy. Oficjalny komunikat Realu Madryt

Real Madryt oficjalnie poinformował, że Karim Benzema opuści klub. Francuz najprawdopodobniej przeniesie się do Al-Ittihad.

Karim Benzema
PressFocus Na zdjęciu: Karim Benzema
  • Przyszłość Karima Benzemy stanęła pod znakiem zapytania
  • Francuz zaprzeczył plotkom medialnym
  • Teraz Real Madryt oficjalnie poinformował o odejściu legendy

Karim Benzema opuści Real Madryt

Wszelkie spekulacje dobiegły końca. Real Madryt oficjalnie poinformował, że Karim Benzema opuści klub po zakończeniu sezonu. Francuz występował w barwach Królewskich od 2009 roku.

– Real Madryt chce okazać swoją wdzięczność i sympatię temu, kto już jest jedną z naszych największych legend. […] Kariera Karima Benzemy w Realu Madryt była przykładem zachowania i profesjonalizmu oraz reprezentowała wartości naszego klubu. Karim Benzema zasłużył sobie na prawo decydowania o swojej przyszłości. – napisali Królewscy w komunikacie.

W najbliższy wtorek, 6 czerwca, o godzinie 12:00, odbędzie się oficjalne pożegnanie Karima Benzemy z udziałem prezydenta Florentino Péreza.

Karim Benzema od wielu dni jest łączony z saudyjskim klubem Al-Ittihad. Francuz jest kuszony lukratywnym kontraktem, który pozwoliłby mu zarobić nawet 400 milionów euro w ciągu dwóch lat. Najprawdopodobniej to właśnie tam trafi legenda Los Blancos.

Komentarze