Artur Skowronek
Artur Skowronek fot. Radosław Bełżek

Wisła – Podbeskidzie: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 15:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Wisła – Podbeskidzie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Wisła – Podbeskidzie. Potwierdzić dobrą dyspozycję

Wisła Kraków i Podbeskidzie Bielsko-Białą przystąpią do swojego meczu w skrajnie odmiennych nastrojach. Biała Gwiazda przed tygodniem rozbiła w delegacji Stal Mielec, wygrywając 6:0. Z kolei team z Beskidów uległ na swoim obiekcie 1:2 Warcie Poznań.

Krakowski team w swoim dzisiejszym spotkaniu ma zamiar wrócić na zwycięski szlak na swoim stadionie, gdzie nie wygrał w lidze od czterech meczów, notując jeden remis i aż trzy porażki. Jeszcze gorzej wygląda seria Podbeskidzia w najwyższej klasie rozgrywkowej, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. W sześciu ostatnich meczach spotkaniach w delegacji Górale ponieśli pięć porażek, remisując raz.

Wisła Kraków w tym roku miała już okazję mierzyć się z Podbeskidziem, ale w meczu kontrolnym. W sierpniu tego roku team z Grodu Kraka wygrał 1:0. Po raz ostatni w spotkaniu o stawkę obie drużyny grały ze sobą w 2016 roku. Wówczas po świetnym widowisku ostatecznie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili krakowianie, wygrywając 4:3.

Wisła – Podbeskidzie: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Białej Gwiazdy i Górali. Z meczu Wisła – Podbeskidzie transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 15:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Robert Skrzyński i Kamil Kosowski.

Wisła – Podbeskidzie, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Reymonta, będzie również dostępna w internecie. Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze