Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny fot. Grzegorz Wajda

Polska – Bośnia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozegrany zostanie mecz Ligi Narodów: Polska – Bośnia i Hercegowina. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Polska – Bośnia: potwierdzić wyższość

Spotkanie we Wrocławiu rozegrane zostanie w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Narodów. Po trzech dotychczasowych spotkaniach w lepszej sytuacji znajduje się reprezentacja Polski, która ma na swoim koncie cztery punkty. Trzy z nich zdobyła w pierwszym pojedynku z Bośnią i Hercegowiną (2:1), który odbył się we wrześniu w Zenicy. Jedno oczko Biało-Czerwoni do swojego dorobku dopisali w ostatnią niedzielę, bezbramkowo remisując w Gdańsku z reprezentacją Włoch.

Reprezentacja Bośni i Hercegowiny, choć musiała uznać wyższość Polski, sprawiła również dwie niespodzianki. We wrześniu zdobyła cenny punkt w wyjazdowym meczu z Włochami (1:1), a kilka dni temu zdołała zatrzymać reprezentację Holandii (0:0).

Do dzisiejszego spotkania w roli faworyta przystąpią podopieczni Jerzego Brzęczka. Dla obu drużyn mecz ten jest niezwykle ważny, bowiem może zadecydować o tym, kto zakończy grupową rywalizację na ostatnim miejscu w grupie i pożegna się z dywizją A.

Polska – Bośnia: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie reprezentacji Polski oczywiście będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Z meczu Ligi Narodów: Polska – Bośnia transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP Sport, TVP 1 i Polsat Sport. W telewizji publicznej spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, skomentują Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.

Rozpoczęcie transmisji ze spotkania poprzedzi również przedmeczowe studio, które na kanale TVP Sport będzie dostępne już od godziny 18:00. Pół godziny wcześniej mecz omówią eksperci Polsatu Sport, natomiast na TVP1 transmisja rozpocznie się o 20:30.

Polska – Bośnia: transmisja online

Nie musisz mieć dostępu do telewizora, jeżeli chcesz obejrzeć dzisiejsze spotkanie, które rozegrane zostanie we Wrocławiu. Mecz Polska – Bośnia online na żywo obejrzysz na internetowej stronie tvpsport.pl, a także poprzez aplikację mobilną TVP, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze