Legenda Bayernu nie gryzie się w język. “To haniebne, nie ma wytłumaczenia”

Lothar Matthaeus
Obserwuj nas w
Sven Simon Na zdjęciu: Lothar Matthaeus
  • Lothar Matthaeus bez ogródek przejechał się po piłkarzach Bayernu Monachium
  • Wszystko przez zawstydzającą porażkę z trzecioligowcem
  • “Die Roten” przegrali z Saarbruecken 1:2

“Zawstydzające”

Wczoraj wieczorem podczas meczu Pucharu Niemiec doszło do ogromnej sensacji. Wielki faworyt, czyli zespół Bayernu Monachium uległ trzecioligowej ekipie Saarbruecken 1:2. To spowodowało lawinę negatywnych komentarzy zarówno kibiców, jak i byłych piłkarz, a obecnie telewizyjnych ekspertów. Jedną z takich mocnych opinii po meczu wypowiedział Lothar Matthaeus, legendarny reprezentant Niemiec i zdobywca Złotej Piłki.

Porażka w Saarbruecken to największa pucharowa wpadka Bayernu od czasu naszego odpadnięcia z Vestensbergsgreuth w 1994 roku. Jednak cztery takie porażki z rzędu są zawstydzające i haniebne dla Bayernu. Najpierw odpadnięcie z Kiel, potem 0:5 z Gladbach i przegrana u siebie z Freiburgiem. A teraz jeszcze Saarbruecken. To absolutnie niewytłumaczalne – powiedział Matthaeus cytowany przez “Bilda”.

Zgadzam się również z Thomasem Muellerem. Niestawienie się przed kibicami po meczu jest niedopuszczalne. Piłkarze świętują z nimi po zwycięstwach, więc po porażce także muszą przyjść przyjąć krytykę. To kwestia szacunku wobec fanów – dodał.

Czytaj więcej: Agent Zielińskiego negocjuje z wielkim klubem. Osobiście odwiedził dyrektora

Komentarze